Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Küzd még valaki puffadással,...

Küzd még valaki puffadással, böfögéssel? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Néha már korán reggel olyan a gyomrom, mintha kő lenne benne, pedig még nem is ettem. Gyakran eszek keveset, de még is úgy felpuffadok, evés után meg nem győzök böfögni. Sőt olyan is van, ha nem böfögöm fel, akkor hányingerem van, de előfordult már, hogy elkezdtem a bent maradt levegőtől szédülni. Estére meg jön a sav. Van/volt így valaki? Tudnátok tanácsot adni, hogy mi jó a panaszaimra? Espumisant szoktam bevenni, ami egyszer hat, egyszer nem.
2011. máj. 12. 13:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Kimaradt: 19+5 hkm :-)
2011. máj. 12. 13:30
 2/8 anonim ***** válasza:

Küzdjön vele a nyavaja.

Inkább az jöjjön ki, mint a mentő.

2011. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

először espumisannal küzdöttem.. most vmi fat.. nevüvel (3x annyi a hatóanyag mint az espumisanban) nagyon elegem van :(

folyamatosan tele vagyok levegővel.. beragad és nem indul ki.

ha épp van kedve és kijön akkor nincs gond, de ez ritka..

csak áll odabent és kínoz..

újabban visszatért az első 12 heti hasmenés is, 2 napja pl folyamatosan.. (iszok eleget, beteg nem vagyok )

savam este, főleg háton fekve a torkomban..:( ha végképp nem bírom, szódabikarbónát veszek be (nem vizesedem, előző kettőnél se vizesedtem - amúgy átlag heti 1x muszáj bevennem, mert nem bírom tovább, ezen felül tejjel csillapítom hirtelen)

böfögés nem vészes, de már tényleg csak az hiányozna..


19+4 km

2011. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi...
2011. máj. 12. 14:11
 5/8 A kérdező kommentje:
...mármint az elsőnek köszi.
2011. máj. 12. 14:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves Második! Nekem a savra a rennie vált be(lekopogom), meg lefekvés előtt iszok egy pohár meleg tejet. Jah és három párnán alszok, így nem jön fel. Ezek szerint neked is beszorul a levegő, iszonyat kellemetlen. Köszi a válaszod! Kitartás neked, minden jót!
2011. máj. 12. 14:15
 7/8 anonim ***** válasza:

A terhességem első felében én is küzdöttem ilyesmivel. Puki, böfi, gyomorégés...volt minden :)) Ráadásul a böfizés nem ment diszkréten, csak úgy éreztem a megkönnyebbülést, ha jó hangosan, amolyan férfiasan történt. Pedig előtte soha életemben nem csináltam ilyet. Szegény férjem nézett is nagyokat. :D Aztán egyszer csak elmúlt. Amíg tartott nem tudtam ellene tenni semmit. Kitartás!

37 hetes km

2011. máj. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem. Remélem ez is abbamarad majd, mint az egész napos hányingerek a 13. hétig. Neked is kitartás itt a végén! :-) Minden jót!
2011. máj. 14. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!