Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 egymás utáni napon pozitív...

3 egymás utáni napon pozitív a jósteszt. A T vonal jóval erősebb. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Átlag ciklusom 32 nap. A cikus.hu szerint a 21 napon volt peteérésem. Most a 27. napomon vagyok. Ez jelentheti azt, hogy babát várok vagy csak most lenne peteérésem?
2010. ápr. 29. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, h 3 napig nem szokott pozi lenni az ovuteszt,peteéréskor,a jóstesztnél lehet.Amikor 21.-én volt Pé-d, akkor volt akció? és csináltál ovu tesztet, vagy csak érezted, h akkor van pé-d?

Ha 21.-én mondjuk volt PÉ.-d és mondjuk megfogantál, akkor sztem még ha jóstesztet csinálsz akkor is halványnak kell lenni 27.-én, + semmiképp, korai.

Ezek a 3.napja + jóstesztek ugyanolyan erősek mint a C-vonal,vagy halványabb?

Szerintem, (látatlanba mondom csak), nem lehet, h most van PÉ-d és a vonal csak erősödik és nem mind +?

Csak segíteni akarok, ezért kérdezek, nehari:)

Az én esetemben pl. a 10dpo. kezdett halvány lenni a jósteszt.

Nekem az tűnik korainak, ha 21.-én fogant, annak kell idő mig elvándorol és beágyazódik azt szokták mondani kb.7-10 nap, lehet ez több , lehet ez 1-1 nappal kevesebb, a körülményektől is függ sztem.

Szóval lehet most van pé-ed, de akkor meg nem értem, h lehet 3 napja ++?

2010. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ápr 3-án volt az utsó mensi első napja. 14-től minden nap voltunk együtt és akkor nem figyeltem ovu tesztel, hogy mikor van peteérés. Viszont jövő hétre már a köv. mensit várom. Nem késői, hogy most legyen peteérésem?

Az ovu tesztet pedig minden nap reggel csináltam, mert olvastam, hogy jósként is működik. És a vonal nem erősödik, hanem minden nap kb. egyformán erősebb, mint a Control vonal, egyáltalán nem halvány, sőt.

Örülnék ha kisbaba lenne, de nem tudom ez most mit jelent.

2010. ápr. 29. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

Akkor a ciklus.hu nem jó helyre tette a pé.-d, lehet előbb volt,főleg, h a jósteszt ++:)

Figyelj, sztem, ha a jósteszt pozítiv, én azt mondom, h 99% h baba miatt,és nem a peteérés, mert az napokig nem lenne pozi.

A saját példám: nekem ápr 3.-tól volt mensim, 25 napos ciklusaim vannak.15.-én volt pém., csináltam ovu tesztet is, akkor is voltunk 1ütt. én tegnapra nem vártam, és nem is jött.Előtte 2 nappal már+ terhestesztem lett,igaz halvány, de ott volt.

Én azt gondolom, h nagy esélyed van h baba van, a jósteszt miatt meg pláne, és voltatok is együtt az esélyes napokon , úgyhogy én nagyon drukkolok neked!!

majd írj, h mi lett, és ha van kérdésed írj, hátha tudok segíteni!

Szia

2010. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! Remélem igazad lesz.

Ma reggel is csináltam egy jóstesztet megint pozitív lett. Utána csináltam egy terhességi tesztet is, de az nega lett. Ez a várakozás a legroszabb...

2010. ápr. 30. 08:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

lehet azér nem pozitív a teszt, mert még nincs elég hcg a szervezetedbe, meg milyen tesztet csináltál, tudod az erőssége miatt? meg 14.óta voltatok 1ütt mindennap, és a pontos peteérés dátumát azt írtad, h nem tudod, lehet h később fogant és a teszt volt korai.Amíg nem jön meg(és mért jönne mikor a jósteszt++) addig van remény, ne add fel, csak tudom nehéz kivárni...

Sztem próbáld meg kivárni a nemvárt napját, vagy előtte 1-2 nappal csinálj ha nagyon nem bírod.De mindenképp reggeli vizelet legyen, és olyan teszt ami max.20 erősségű, de ha van 10-es érzékenységű az lenne a legjobb.

Nekem a 20-as gabriell, nem várt előtt 2 nappal halvány+ lett.

nagyon drukkolok, remélem megírod majd a fejleményeket, majd várom!

Szorítok!

2010. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megjött. Szóval nekem ez a jóslós ovu teszt dolog nem jött be.:(
2010. máj. 6. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:

9.14-es vagyok

sajnálom, biztos legközelebb összejön a baba!!

2010. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!