Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhességnél természet...

5 hetes terhességnél természetes, ha még semmi tünetem?

Figyelt kérdés
Itt természetesen nem a rosszullétre gondolok. Inkább arra, hogy nem fáj a mellem (na jó, érintésre olyan érzékeny, mint régen mensi előtt), nem érzek alhasi szurkálást, görcsöket, semmit. Kellene egyáltalán bármit is éreznem? Szerdán leszek 5 hetes. Megnyugtatásként ma csináltam egy tesztet. A 2. csík olyan erősségű lett, mint a kontroll csík. Ha időközben mégis felszívódik, akkor a teszt is halványodni fog? Dokihoz csak 3 hét múlva van időpontom.
2016. nov. 15. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell tünetnek lennie
2016. nov. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Atlag 6. Hettol kezdodnek. Mondjuk nekem semmi nem volt halistennek
2016. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Természetes. Nekem 7.8. Héten jelentkeztek a tünetek ami 20. Hétig tartott 24. Hétig nem bírtam semmilyen húsfélét meg enni mert rosszul voltam tőle... Egyébként az is természetes hogy nincs és nem lesz tüneted.. Barátnőmnek egész terhesség alatt csak annyi tünete volt hogy nem jött meg a menstruációja végig vitte a terhességet rosszullétek nélkül :) Egészséges kisfia van.. Én 32 hetes vagyok :)
2016. nov. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem, teljesen normális. Ha az itteniekből indulsz ki, nagyon sokan minden PMS tünetet terhességi tünetként akarnak eladni önmaguknak, és állandóan vizsgálgatják a testüket meg figyelgetik a legapróbb tüneteket is... Egyáltalán nem szükséges, hogy bármit érezzél.
2016. nov. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6-8 hetesen is normális 5 hetesen meg főleg. Nekem se volt akkor még. Most meg 7 hetesen egész napos hányinger és már a mellemhez szinte hozzáérni se tudok. :/
2016. nov. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Természetes,hogy nincs még konkrét terhességre utaló tüneted. Minél több lesz a hcg a szervezetedbe,annál intenzívebben érzékeled majd a változásokat is. Gratulálok,probléma mentes babavárást kívánok! :)
2016. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 H_Vivien ***** válasza:

Igen temrészetes, de miért írjátok, hogy még korai lenne Neki? 4+3 hétben vagyok, olyan erős tüneteim vannak, amik a kisfiamnál talán a 8-9. héten jelentkeztek. Már vagy 5. napja tartanak a tünetek, ezért csináltam a menstruáció időpontja előtti napon tesztet. Olyan erős pozitív lett, mint a kontrollcsík és kb. 3 mp-et kellett várni az eredményre.

Kisfiamnál nekem alig voltak tüneteim, semmit nem éreztem, most meg... Alig állok a lábamon 4 hetesen.

2016. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bízom a legjobbakban. :) Utolsó, nem lehet, hogy már jóval több vagy 4 hetesnél?
2016. nov. 16. 13:44
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Azért, mert ÁLTALÁBAN ilyenkor még nincs semmilyen tünet, éppen csak pozitív az a teszt. Ettől még lehet valaki 4 hetesen szarul, sőt valaki az egész terhességét végighányja és szédelgi, de az ÁTLAG ilyenkor még nem érez semmit, hanem a 6-7. héten jön változó erősségű hányinger, hányás, ami rendszerint a 10-12. hétig tart. Valaki meg tünetmentesen vészeli át az egészet.
2016. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 H_Vivien ***** válasza:
Igen, biztos :)
2016. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!