Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy sikerre...

Mennyi az esélye, hogy sikerrel jártunk? Van hasonlós eset valakinél?

Figyelt kérdés
28-30 napos ciklus, 12. és 13. napon voltunk együtt a párommal. Eddig minden ciklusban éreztem a pé.-t középidőben (14.-17.nap között). Ebben a ciklusban viszont nem, csak most a 22. napon szúr a jobb oldalamon. Nem tudom eldönteni, hogy most beágyazódás lehet, vagy most van a pé., bár eddig még nem volt ilyen későn. köszi

2016. nov. 16. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne figyeld ennyire a tested... Ha késik a menzid pár napot csinálj egy terhességi tesztet.. Az esély megvan rá hiszen rajta vagytok a babaprojekten ergo nem védekeztek nyílván valóan tehát lehetsz Terhes!!! De most hiába mond itt neked bármit is hogy mennyi lehet az esélye.. 1 nem vagyunk orvosok 2 nem akarunk reményt elültetni senki szívében mert ha mégse sikerült az meg eléggé szarul tud esni! 3 legyetek türelmesek várjátok meg míg késik pár napot a menstruáció és csinálj egy terhességi tesztet. Drukkolok nektek.
2016. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom....de ez az egy hét még olyan sok idő ilyenkor.... Köszönöm válaszod és a drukkolást! :)
2016. nov. 16. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet jó választ adni, mert bármelyik lehet. Te ismered legjobban a tested, s tudsz hozzá viszonyítani.

Az én példám:

Két vetélésem volt, így nagyon figyelek a testemre. Többször volt már olyan, hogy a 22 ciklusnap körül éreztem hasonló tüneteket de nem volt baba. De mikor kétszer teherbe estem, akkor is voltak a beágyazódásra hasonló tünetek, csak enyhébbek. Ha nem figyelem annyira magam, valószínűleg észre sem veszem. Én is meg szoktam érezni a peteérésem, mindig, erősen, összetéveszthetetlenül. Erre ebben a hónapban nem éreztem, viszont a hőm sokkal határozottabban mutatja, hogy volt peteérésem, mint előzőleg.

Ebben a kiszámíthatatlan időszakban egyébként amit a legjobban meg lehet tanulni az a türelem. Ez egyben a legnagyobb segítség is, ha valaki már tud türelemmel várni. Nekem is voltak nehéz időszakok, tudom milyen. 3 évnél tartunk, most már könnyebb.

Kívánom neked, hogy mielőbb sikerüljön.

2016. nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3/3 Köszönöm! Viszont kívánom Neked is, hogy mielőbb sikerüljön!
2016. nov. 18. 00:15
 5/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam írok pár sort a kérdésemhez....

Ma, a 35. napon még nem jött meg. 32. és 35. napon a teszt negatív.. Tüneteim nem igazán vannak, néha - néha "megjön" érzés, egy kis mell érzékenység, de más nem. Valakinél hasonló eset? Szerintetek lehet hogy -teszt ellenére még van odabenn valaki? Köszönöm

2016. nov. 29. 07:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha már elkezdtem, akkor be is fejezem. Úgy gondoltam, hogy kivárom türelemmel a 40. napot, hogy akkor majd csinálok még egy tesztet, de sajnos a 37. napon megjött :( Lehet, hogy nagyon rápörögtem a dologra... Talán legközelebb sikerül!
2016. dec. 6. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Kitartás, higgy benne, hogy sikerülni fog. Minden jót kívánok neked! :)
2016. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!