Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja halvány Hcg teszt,...

Két napja halvány Hcg teszt, most pedig erősebb Lh teszt?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy ovuteszt alkalmas a jóstesztelésre. Holnap csinálok újból egy Hcg-t. Szerintetek reménykedhetek? 30 alatt vagyok, első baba lenne.

2016. nov. 16. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Képet tudsz esetleg mutatni a tesztekről ?
2016. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Fotón a terhességi teszt halványsága nem látszik, csak szabad szemmel. Az ovu teszt pedig erősen látszik.
2016. nov. 16. 14:38
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha a hcg teszt erősödik, akkor minden oké.

A jósteszt van, akinek működik, van, akinek nem, arra én nem adnék.

Mikorra nem vártad / várod?

2016. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Vasárnap volt a 29. napom de legkésőbb holnap nem várom.
2016. nov. 16. 15:11
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem reménykedhetsz, nekem is erős pozi volt az lh tesztem mikor még halvány volt a hcg.
2016. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ma csináltam reggel Hcg-t és erősebb lett és most már jól látható. A mellem lett érzékenyebb és szúró fájdalom bal oldalt.
2016. nov. 17. 15:26
 7/16 anonim ***** válasza:
És más terhes tüneted nincs? Hányinger, mell érzékenység, stb? 37. napon vagyok, reggel negatív teszt...és semmi tünetet nem érzek, bár máskor is késett már ennyit, csak most kb 5 napja enyhén barnázok is meg picit egyszer-egyszer véres a papír.
2016. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A mellem kicsit megduzzadt, a hasam szurkál, nagyon melegem van és többet eszem, fáradákonyabb vagyok. Szombaton csinálok még egy tesztet. Ja és ég a gyomrom. Van egy extra halvány és egy jól látható halvány csíkom. Az egyiket 15-én csináltam a másikat 17-én.
2016. nov. 18. 21:04
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező lett azóta erősebb teszted? Én csütörtök péntek és szombat is teszteltem halvány hcg tesztet (mára illetve legkésőbb holnapra nem várom) Ne kérdezzétek miért teszteltem ilyen korán, csak furán éreztem magam. Tegnap napközben maradék ovutesztet kipróbáltam erős pozitív lett két darab is, ma reggel csak ovu teszteltem az is full pozitív.


Ma már erős hányingerrel keltem.


Remélem ezek biztatóak és holnap tesztelek újra terhességi teszttel.


Remélem nálad is minden rendben :) Végü lis halvány pozi hcg plussz erő spozi jósteszt akár tényleg igaz lehet :D

2016. nov. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szia 9-es :) Azóta 17-én és 20-àn is teszteltem, egyre erösebb lett. A hasam alja úgy fáj, mint amikor megvan. Gyomorsavam is van, folyton melegem van, izzad a hàtam... Leghamarabb mikor lenne érdemes dokihoz mennem? Vàrni szeretnék a szívhangig.
2016. nov. 21. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!