Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jókor voltunk együtt?

Szerintetek jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt(17.én) volt pozitív az ovu tesztem,erősebb volt a 2.csík mint a kontroll. aznap este együtt voltunk. Másnap(tegnap 18.a) is pozitív de akkor már csak egyforma erős volt a két csík akkor nem voltunk együtt és ma reggel 19.én megint együtt voltunk,ma már negatív az ovuteszt. sikerülhetett így szerintetek? kb tegnap volt ovum? tegnap nem voltunk együtt csak előtte este meg ma reggel

2016. nov. 19. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Jókor voltatok együtt! A spermiumok nagyon kitartóak, örömmel vártak 1 napot, mire megérkezett a petesejt. Remélem sikerül a baba!
2016. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,jókor!
2016. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi ovu előtt 2 nappal és ovu után 1 nappal voltunk együtt,remélem sikerül nekem is meg neked is

drukk :)

2016. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Utolsó,drukkolok hogy legyen baba! :)

2016. nov. 19. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!