Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nov.11-én múlt el a menstruációm, aznap és másnap is a barátom belém élvezett. Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

ilyen korán még felesleges tesztet vennem, nem? hisz nem mutat semmit meg a nődoki se tudná megmondani, vagy de?

Fáj a mellem és a hasam allja, néha émelygek és kb 3napja fel vagyok fújódva pedig nem étkezek máshogy....

Lehetséges hogy csak "bemesélem magamnak" a terhesseg tüneteit mert ilyen korán még nem szoktak jelentkezni vagy tévedek?



2016. nov. 19. 15:14
 1/6 anonim válasza:
Hány éves vagy? Mikor kellene megjönnie?
2016. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes,legjobb baratnom a mensije utolso napjan lett terhes a kisfiaval. Viszont tuneteid meg nem lennenek,aktus utan 14 nappal mar erdemes tesztet csinalni.
2016. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21éves vagyok ...kb december 3-4 felé
2016. nov. 19. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor majd decemberben mikor meg kellene jönnie kiderül. Ha késne tesztelj és védekezz máskor rendesen,nagyon kicsi az esélye de még mensi alatt is teherbe lehet esni.
2016. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor is eshettél teherbe, az aktus után 14 nappal már mutatja a teszt, ha az vagy.
2016. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megjött mint Sassuolonak a mix
2016. nov. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!