Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esely arra, hogy terhes...

Van esely arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Pèntek este lefeküdtem a barátommal,ez volt az első alkalom,ès mi hü**èk nem vèdekeztünk viszont időben kivette ,mert mèg jóval utánna ment el.

De utánna èszrevettem valami sok fehèr folyást. Ami ilyen mèg egyszer se volt.Ès kèrdeztem tőle ,hogy belèm ment el,de azt mondta ,hogy nem mert jóval előtte húzta ki ès utánna ment el ami igaz ,viszont azt mondja ,hogy az az èn nedvem volt. Lányoknál tènyleg van ilyen ? Ès ha igen mi lenne az ?

A mensim most 6.-àn jött meg es 10.mùlt el..bàr van hogy hònapokat késik.

Van esély arra ,hogy teherbe estem?! :S

Nem szeretnènk babát ,mert mèg nagyon fiatalok vagyunk , viszont az elvetetèsnek kockázatai vannak ,a másik viszont az ,hogy nem lenne szivem elvetetni nèztem kèpeket rólla ès kegyetlensèg !

De viszont a barátom azt mondja ,hogy el kell vetetni HA mègis terhes vagyok ! Amin nem tudunk megegyezni.

Mi a vèlemènyetek ?

Csak ,olyan írjon aki tènyleg KEDVES ,ès normális válaszokat ír! Köszönöm !!


2016. nov. 20. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a velemenyem, hogy el nem tudom hinni, hogy orankent idetalal egy hasonlo, mint te!

Ti semmibol nem tanultok?!

SOHA nem lattad meg itt, hogy a MEGSZAKITAS NEM VEDEKEZES?!?!

2016. nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

18.-án péntek este? Ha igen, akkor szedd a kis lábaidat esemény utániért.

De nem értem, ha nagyon fiatal vagy miért kell ész nélkül qúrni?

2016. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Figyelj !A vegere odairtam hogy normalisak irjanak !!

Igen tudtam, hogy nem biztonsagos es bele mentem,amibol igen tanulok.De ez veled is ugyanugy megeshet(ne).Viszont nem ertem most miert kell ilyen bunkonak lenned. En belatom a hibamat..Es nem azert irom ki,hogy cseszegessenek.! Tudom hibaztam,de vallalom. Es ha Te segitsegre szorulnal nem ezt varnad el te se masoktol..!! Viszont uzenem neked barki is vagy :) ,hogy azt kapod az elettol vissza amit adsz masoknak ,szoval en a helyedbe probalnek normalis emberkent viselkedni..Ami igen keves van a vilagba !

2016. nov. 20. 09:29
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Elso vagyok. Dragasagom, nekem mar van harom gyerekem, reg tul vagyok a kamaszkoron. De soha nem voltam ilyen agyhalott.

Normalisak irjanak? Szerintem itt aki nem normalis, az nem en vagyok.

2016. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beléd élvezett csak nem merte bevallani..

szoval a helyedbe rohannék eseményutániért!

2016. nov. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szomorúnak tartom,hogy a lányok ennyire tudatlanok,nem járnak iskolába,nem figyelnek órán,de a szex az megy,ahhoz sajnos nem kell ész.Ezt általánosságban mondom,és hiába kéred ki magadnak,te is ide tartozol.Viszont segítek is.Ha most pénteken történt,akkor most azonnal ülj taxiba,vagy buszra,keresd meg előtte a városotok nőgyógyászati ügyeletének címét,és irass ki eseményutánit.Más segítség nincs,a megszakítás ugyanis nem védekezés,soha nem is volt.Lehet,hogy barátnőid,idősebb ismerőseid így csinálják,vagy sokat olvasod neten,hogy nem lesznek terhesek.Ez csak véletlen.Simán terhes lehetsz az előváladéktól,ami beléd ment.De annyiban igaza van a barátodnak,hogy léteznek lányok,akiknek sok folyása van orgazmus,izgalmi állapot hatására,de az inkább áttetsző.Ha ez fehér volt,akkor gyanítom,hogy mégsem vette ki időben,így meg főleg nagy az esély.Irány az orvos azonnal!
2016. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem velem nem esik meg és nem is eshetne meg, ugyanis mindig védekeztem. Én pedig a második válaszoló vagyok.

De tulajdonképpen nekünk annyira mindegy, hogy te terhes vagy-e vagy sem. Válaszolgatás helyett pedig már a kórházban ülnék és várnám a nőgyógyászt.

2016. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hany eves vagy kerdezo?...
2016. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jönnek az agyhalott kérdezők azzal a dumával, hogy "veled is megeshet". Érdekes, amikor én nem szerettem volna gyereket, tettem ellene. Egyébként minek szexel az, aki még a testével sincs tisztában?
2016. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hú, de nagy a szád, kérdező!

Amúgy remélem, már elmentél esemény utániért!

Ha nem,akkor futás! - És nem ártana, ha elmélyednél a teherbe esési kockázatok rejtelmeiben. Valamint azt is tisztázzátok a barátokkal, hogyan védekeztek!

2016. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!