Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennek? Sok felnivalom...

Terhes lennek? Sok felnivalom van?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es van egy baratom mafel eve, akivel egy ev utan fekudtunk le. Minden egyes alkalommal hasznaltunk gumit, kiveve ebben a honapban 1szer nem, amikor ki akartuk probalni es betette 20masodpercre, es nyilvan tudom, hogy igy is meg van az esely a terhessegre, de gondoltam nagyon keves, viszont 2napot kesik es nagyon be vagyok parazva es felek mindentol, a szuleimtol, az orvosktol az egesz abortuszrol, mert egyertelmuen nem tartanam meg. Kerlek kimeljetek az oktato jellegu beszolasoktol, mert igy is nagyon kivagyok es nem tudok aludni se. Ugy erzem hanyingerem van, de a baratnoim szerint csak bekepzelem. Azert "mertem" kiprobalni igy, mert az osszes baratnom igy csjnalja mindig es nem tortenik veluk semmi, de termeszetesen nem akarom igy "csinalni" mindig, csak egyszer akartuk kiprobalni, hogy milyen. Tudom,felelotlenseg volt es megbantam. Holnap veszek tesztet, nem tudom mennyi az esely:(
2016. nov. 22. 20:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne parázz. Szinte biztos hogy nem vagy terhes. Párommal 5 éve megszakításosan vagyunk együtt és láss csodát nincs mégy gyerekünk. Nyilván nem erre akarok buzdítani egy tinilányt de ezen az oldalon azt sugallják bele a lanyokba, hogyha valaki berakja nekik 10 másodpercre akkor rögtön terhesek lesznek.

Emiatt van naponta 10 ehez hasonlö kérdés. Beléjük beszélitek a gyereket.

Szóval nyugodj meg nem lesz semmi baj. Ha megnyugtat akkor vegyél egy tesztet :)

2016. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem es negativ lett. Nem tudom, meg mindig kicsit felek, mert meg nem jott meg a menstruaciom. A baratnoim nem csak fenyeznek, ok tenyleg igy csinaljak, es nem szednek fogamzasgatlot. De mind1 szerintetek akkor mar tenyleg nincs esely terhessegre vagy lehetseges, hogy rossz a teszt? Koszonom a valaszokat aranyosak vagytok:)
2016. nov. 23. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!