Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túlparázom a dolgot szerintete...

Túlparázom a dolgot szerintetek vagy van okom aggódni?

Figyelt kérdés

November első hetében voltunk együtt a barátommal, megszakítottuk időben, tehát nem ment belém. Általában 27-28 naposak a ciklusaim, így tegnap a 28. napon megjött a vérzésem, elég erősen reggel, és azt láttam, hogy egy méretes nyálkahártyadarab kijött.(bocsánat)

Viszont azóta nem olyan erős, mint máskor, inkább azt mondanám, hogy nekem a 3. vagy 4. napon szokott ilyen lenni, mint most az elején. A színe élénkpiros, ahogy máskor, semmi barnás eltérés.

Bevallom, annyira izgulok, hogy egész nap szinte csak erre koncentrálok, és megfogadtam, hogy csak óvszerrel.

Szerintem mindenképpen felkeresem a nőgyógyászomat, a rákszűrés is aktuális úgyis.

Ki mit gondol azon kívül, hogy felelőtlen vagyok?

30/N


2016. nov. 23. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Valamiert igy vált le a nyalkahartya , semmi kulonos szerintem. Nekem is neha ilyen.:) ha aggodsz menj el az orvoshoz
2016. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs semmi gond :) nálam is előfordult már ilyen..
2016. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat.

Annak örülök, hogy levált a nyálkahártya.

Igazából csak amiatt aggódok, hogy eddig mindig "vöröstenger" volt az első nap, most olyan átlagos, gyengébb napos.

2016. nov. 23. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Es mitol felsz ennyire? Megjott a menszid, csak maskepp, mint eddig.
2016. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amiket én olvastam eddig, akár itt a fórumon is, hogy gyenge vérzés esetén lehet terhesség, emiatt csak a para.
2016. nov. 23. 20:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2# vagyok 😊

Nem jó az sem ha túl sokat olvasol(én is szoktam ilyet, úgy próbálom leállítani magam xD)..

Befolyásolhatja az erősséget az is, hogy mit ettél.. meg minden féle tényező. Nekem a citromtól tutira késik mindíg...

Ha terhességre gyanakszol a vérzés nem lesz folyamatosan "erős"... csinálj tesztet, hogy megnyugodj 😊 de nincs ott semmi félnivaló nyugiii 😊

2016. nov. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nyàlkahártya darabok is voltak a mensiben, az tuti nem terhesség. Ha az lennél, nem vált volna le a nyh, csak egy kis vérezgetés, barnázás lett volna.

Megnyugodhatsz.

2016. nov. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Annyira kedvesek vagytok, köszönöm szépen a válaszokat.

Azért veszek egy tesztet ma.:)

2016. nov. 24. 10:16
 9/10 A kérdező kommentje:

Csináltam egy Clearblue fogamzáskijelzős tesztet, negatív lett szerencsére.

Amit én az elmúlt 2 napban összeparáztam, azt nem kívánom senkinek.

2016. nov. 24. 14:34
 10/10 anonim ***** válasza:
30evesen ennyit parazni egy terhessegen. Nem ìrtad el a korod?:) :/
2016. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!