Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam az orvosomnál. Ultrahang alapján azt mondta 8 hetes a baba.

3 hete voltam először vizsgálaton. Akkor mondtam a Dokinak, hogy olyan "fájdalmat" érzek, mint mielőtt meg jönne a menstruációm. Akkor 2X2 Duphastont írt fel. Tegnap még 2 dobozzal az 10 napig tart. Utánna nem kell szednem, de hozzá csak 4 hét múlva kell mennem.

A problémám az, hogy ugyanúgy fájdogálok közbe-közbe.És ezt mondtam Neki.

Illetve a gondozási papírra amit a védőnőhöz kell vinnem be x-te a fenyegető vetélést.

Kérdeztem hogy dolgozhatom-e (cukrász vok egy nagy szállodában)? Azt mondta Tőle igen, de majd a védőnő eldönti.

Na most akkor?


2016. okt. 18. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mensi szerű görcs teljesen normális koraterhesen,ha nem erős és nem vérzel nincs gond szedj MagneB6-ot 3X1 nyugodtan. Nem is értem miért írt rögtön progipótlást,én azt csak barnázásra kaptam,addig nem. Illetve a Duphastont nem szabad egyik napról a másikra abbahagyni a 12 héttől fokozatosan kell elhagyni,mert a hirtelen hormoncsökennés gondot okozhat ☺
2016. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen szedek magneb6ot.Meg femibiont javasolt. Tudom hogy nem szabad egyik napról a másikra abbahagyni, de félek abbahagyni nehogy baj legyen. De akkor csak nem mondaná, hogy 4 hét múlva találkozunk. Ha elfogy akkor meg elfogy.

2016. okt. 18. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond ne aggódj,teljesen normálisak a tüneteid,próbálj pihenni amennyit csak tudsz szedd a vitaminokat meg a gyógszert és minden OK lesz. 1 voltam ☺
2016. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!!!😊😊
2016. okt. 18. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!