Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Középidős vérzés/ barnázás....

Középidős vérzés/ barnázás. Nektek is van ilyen? Hány napig tart? Sikerült így baba?

Figyelt kérdés
Nekem mindig pont félidőben 3-4 nap. Most is volt 14-17 napon, elmúlt majd a 22-en megint van barna 😕
2016. nov. 23. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt pár ciklusban ugyanígy, 2x pár napos különbséggel. Ennek ellenére elkezdtünk próbálkozni, abban a hónapban is vér került a nyákba és volt barna folt is a tisztaságin de ez egy napon, utána kimaradt. A menzim is kimaradt szóval ezzel együtt első hónapban összejött.
2016. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van mar evek ota kozti verzes. Még fog.gatloval sem tudtak beallitani a ciklust, ez egyfajta sargatest elegtelen mukodes kovetkezmenye. Ennek ellenere nalunk is elso honapban osszejott a baba, de doki azonnal Utrogestan szedeset javasolta, erre majd figyelj.
2016. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem regebben soha sem volt, de epp egy eve volt egy elhalt terhessegem, ami mutettel lett befejezve. Azutan kezdodott a kozti verzes, pecsetelgetes.

Eloszor azt hittem, hogy meg nem allt be a ciklusom. Egy durvabb honap volt, amikor kb 5 napos mensi utan volt 4 nap szunet, majd kb 5 napig pecseteloverzes, majd ovulacio utan egy hettel ismet 1-2 napig.

Azota is elofordul, nem minden ciklusban es mostanaban mar csak ovulacio korul van egy-egy alkalommal.

En voltam dokinal miatta, az endometriozist zartuk ki, mert az is szokott ilyet okozni, illetve a hormonokat neztek meg. Nekem az osztrogen is rendben van, a progeszteron is. Van egy enyhebb verzekenysegem, talan az okozza, bar az mindin is volt, de korabban megsem volt kozti verzesem, igy nem vagyok errol meggyozodve.

Az ovulacio kornyeki pecseteles meg normalis is lehet, a hormonok gyors valtozasa okozhat ilyen.


Ha biztosra akarsz menni, akkor nogyogyaszhoz menj el. Allitolag a kozti verzesre oda kell figyelni, ki kell vizsgalni, mert komoly dolgoknak is lehet a jele.

2016. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, egyébként nekem is mindkét terhességemnél kellett progeszteron csak az első előtt nem volt köztes vérzésem. 6 illetve 7 hetesen barnázásra kaptam a progit.
2016. nov. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!