Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden hónapban a menses elott egy héttel kb. Egy-két napig tartó hasfájásom van és barnázás, aztán nemvártig elmúlik és rendesen megjön?

Figyelt kérdés

Hormon leesés? Vagy mi? Az a baj hogy mindig bekamuzom magamnak hogy tuti beágyazódás. De mar nem hiszek neki mert minden honapban ez van. Csak az a furcsa hogy elmulik par napra teljesen. kb 8.dpo -n kezdodik es tart meg masnap is. Legotobbszor szex vàltja ki menses elott egy héttel.

Van olyan beágyazodasi vérzés amit szex vált ki?

Aztàn elmulik es 28. Napon megjön rendesen.


Annyira zavar hogy nem tudom mi lehet ez. Nem hiszem hogy progeszteton baj mert mérettem 21. napon ès 59 nmol/ml volt és a höm is pé utám mindig 37 felett van. Mehszájseb se lehet szerintem mert akkor minden verzes utan lenne vér, de nekem csak menses elott egy hètel van.



2016. nov. 12. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert ez a normális...

A legtöbb nőnek fáj a hasa menszesz előtt.Nekem is szokott előtte való héten fájni a hasam,ez van...

2016. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De egy héttel elotte van verzes is? Egy napig? Megis osztrogen dominanciara gondolok.
2016. nov. 13. 03:30
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! nagyon érdekes amit irsz, sajnos nem tudom a választ de annyit tudok irni neked h engem missed abbal műtöttek és utána rendszerint barnáztam mensi előtt, volt h 1 héttel előtte már elkezdtem barnázni és nem múlt el mensi előtt. most ultrogestent kapok ovutol kezdve, de amugy nem tudott mit mondani rá a doki mert nálam is rendben volt a progi... szerintem men el te is másik dokihoz én azt teszem.
2016. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szt olvastam van az a fajts osztrogen dominancia hogy maga a proeszteron jo erteket mutat, de az osztrogen annak arányában megis magasabb. Ilyenkor is hormon zavar van es erre kell adni plusz osztrogent.


Van az a fajta is amikor a progi es az osztogen is alacsonyabb akkor mindkettot potolni kell.


Ezbazert van mert az ido haladtàval a progeszteron hamarabb indul csokkenesnek mint az oszrtogen.


Az orvosok legyintenek a barnázásra es hokozi verzesre. de pedig kell hogy legxen oka!!!

2016. nov. 15. 07:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs az elso vekezdesben elirtam plusz progeszteront adnak.
2016. nov. 15. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!