Lehet ebbol bajom?

Figyelt kérdés
Meg szuz vagyok ,es a baratom oda tette a peniszet, de csak eppen. nem tette be. Ez egy hete volt. Lehet gaz?
2016. nov. 23. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Most még nem. De holnap 2 centivel beljebb teszi, aztán teljesen de csak tmp-re, majd meg csak vigyáz majd... te tudod. Én nem kockáztatnám meg.


(És figyeld meg meddig menne el valódi védekezés nélkül. Jó fokmérője annak is, hogy szeret vagy csak használ. Aki "vigyáz", az nem szeret.)

2016. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*tmp =5mp
2016. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem keszultunk komolyabb dologra, es epp azert nem tette be mert nem akart bajt. Azota megbeszeltuk a dolgot , meg a vedekezes modjat is. Csak szimplan annyira voltam kivancsi,hogy ebbol meg ugye nem lehet problema?
2016. nov. 23. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől még nem leszel terhes. De ha majd oda juttok hogy megtörténjen a dolog az elejétől fogva használjatok Óvszert.. És ne fordítva csináljátok hogy előbb be teszi x másodpercre gumi nélkül aztán gumiba folytatjátok.. Mert a következő kérdésed meg az lesz hogy a néhány másodpercig tartó gumi nélküli szextől teherbeestél e..
2016. nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!