Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, teszt szinte...

4 napja késik, teszt szinte negatív. Vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Pontosan szokott megjönni a menstruációm. Most viszont már 4 napja késik. Csináltam tegnap egy predictor tesztet, ami negatív lett.

A biztonság kedvéért ma csináltam egy x-epilt. Első ránézésre ez is negatív lett.. viszont valami van rajta, de annyira halvány, mintha ott se lenne és el se tudom dönteni, hogy ez szürkének vagy rózsaszínnek számít-e. Megpróbáltam lefényképezni, de képen abszolút nem látszik. Már arra is gondoltam, hogy az a "valami" csak a második csíknak a helye LENNE és már annyira nézem, hogy igazából csak azt látom.



2016. nov. 24. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt a tesztet ami ennyire nem egyertelmu es mindenfele szogben, vilagitassal kell nezni, hogy latszodjon valami, azt en negativnak szoktam venni. Tobbszor voltam mar terhes, voltak ilyen tesztjeim is, amit irsz, hogy mintha latszodott volna valami, de inkabb a csik helye volt csak. A tapasztalatom az, hogy ezek negativak voltak. Volt nagyon-nagyon extra halvany pozitiv tesztem is az aktualis mensi elott par nappales mindegy, hogy alig latszott, akkor is egyertelmu volt, hogy terhesseget jelez, mert szine volt annak a halvany csiknak is, illetve jatszani sem kellett vele, hogy pl ne csak en lassam, hanem a ferjem is.


Illetve ha arrol a predictorrol beszelsz, amit en ismerek, akkor annak mutatnia kellene valamit, mert erzekeny teszt nagyon.


Nem lelombozni akarlak, de tudom, hogy mennyire idegtepo ez.

En annyit javaslok, hogy holnap vagy holnaputan reggel tesztelj meg egyet, mert nekem a szinte lathatatlan pozitiv mar masnap reggel is hatarozottabb pozitiv volt, amikor valoban terhes voltam.

2016. nov. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is már 2x voltam terhes (nem maradtak meg), az egyiknél volt egy hasonló tesztem, azért gondoltam hogy hátha. Amúgy különösebben nincs semmi tünetem se, csak nagyon ritkán érzem, hogy szurkál a petefészkem és feszülnek a melleim. Tudom, hogy nem törvényszerű, hogy az ember lánya pecsételő vérezzen a beágyazódáskor, de nekem mind a 2 terhességnél volt, most az sem, bár ebben a hónapban később volt a peteérésem, úgyhogy majd meglátjuk. Azért köszi a választ, holnap csinálok egy másik tesztet. :)
2016. nov. 24. 08:50
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Az x-epil tud érdekes dolgokat mutatni. Ne azzal ismetelj. Facelle, vagy predictor jobb lenne.

Ha van valami, egyértelműen erősödni fog 1-2 nap alatt.

Drukkolok

2016. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!