Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt héten hétfőn volt peteéré...

Múlt héten hétfőn volt peteérésem. Együtt voltunk a párommal előtte is, utána is. Szerintetek mikor csinálhatok legkorábban tesztet? Van 10-es érzékenységűm.

Figyelt kérdés
Tudom hogy már ezer ilyen kérdés van, de jó lenne ha írna valaki. Előre is köszönöm a válaszokat. Hozzátartozik hogy nagyon hányingerem van, és rendszeresen szédülök. Két napja volt majdnem megjön érzésem, és a hangulatom mint egy vadállaté.
2010. ápr. 30. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha jól számolom akkor ez már a peteéréstől számított 11. nap Mikor (NEM) kell megjönnie???? Én mondjuk megcsinálnám a tesztet,de akkor csakis reggeli első vizeletből :)
2010. ápr. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már megpróbálkozhatnál a tesztel!
2010. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! En ugy gondolom, hogy ezen a hetvegen (vasarnap) mar megprobalhatod, mert az vegulis mar majdnem ket hettel utana lesz. Bar en valoszinu varnek meg tobbet is (persze csak abban az esetben, ha nem jonne meg). Remelem sikerult Nektek es pozitivat tesztelsz majd! :)
2010. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
május 04-én kellene (nem) megjönnie. Reggel ellőttem egy 10-es érzékenységűt, semmi. Azt írták hogy ez már ilyenkor kimutatná:(( Azért még vasárnap tesztelek egyet, lehet hogy még nem fejeződött be a beágyazódás. Csak olyan nehéz várni, hogy van-e valami vagy nincs. Csináltam egy ovulációs tesztet is, azon mindkettő vonal szép, egyformán erős. Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!
2010. ápr. 30. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj hétfő reggelig a teszttel, legyen meg az ajánlott 2 hét. Ilyenkor napról napra duplázódik a HCG, ha terhes vagy.
2010. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok, de szombaton megjött... ráadásul 28 napra pontosan...:(
2010. máj. 3. 08:21
 7/7 A kérdező kommentje:
de júniusban sikerült, azóta 8 hetes múltam:)))
2010. júl. 29. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!