Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Komolyan fej görcsöm van az...

Komolyan fej görcsöm van az idegtől meg őrűlök ezektől a tesztek miatt! ?

Figyelt kérdés

menstruáciom nov 2 jött meg .

együttléteink.

3.5.7.8

egyik éjjel arra ébredtem hogy szúr az alhasam ki is mentem a mosdóba de vissza jönni az ágyba jajjgatva és össze görnyedve jutottam el szúrt az alhasam ki sugàrzott a hűvelyembe is vettem be nospát algopirint.ez volt 18-án.

tegnap előtt és tegnap is és ma is csináltam tesztet gabrielt és mind egy percen belül halvány pozitiv lett.de közben ma ki probáltam egy romed tesztet az negativ lett.

meg tizes tesztet is a mi nap szintén negativ.

csak a gabriel pozitiv.és direkt kulönböző gyógyszertárakban vettem őket.

nem értem kérlek segitsen valaki mert azt sem tudom most mi lesz?


2016. nov. 24. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Hány napos a ciklusod? Ez még csak a 22. ciklusnap. Elég korai tesztelni. Várj még, mondjuk amíg késik a menzid. Ezekre a tesztekre meg ne adj, korai, még bármi lehet!
2016. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

A Romed tesztről én rengeteg rosszat olvastam, még itt ezen az oldalon is, arra az eredményre nem adnék. Tehát egy negatív teszt részemről kilőve.

3 Gabriel teszt szerintem nem fog hazudni. Ritka pechesnek kell lenned ahhoz, hogy egy fajtájú tesztből 3 hibásat fogj ki.

Melyik volt a másik 10-es teszt, amit próbáltál és negatív lett?

Hány napos a ciklusod? Ha esetleg túl rövid, lehetett peteérésed a menstruációd környékén, hisz hallottunk már menzesz alatt fogant babákról is.

2016. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a ciklusom változó de kb 30 .most is késett egy hetet legutóbb.

a tizes tesznek a neve valentin.


esetleg nem lehet betegség vagy gyogyszer miatt pozitiv?

2016. nov. 24. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem orulnel meg, ha akkor tesztelnel , amikor kèsik
2016. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele kedves utolsó válaszoló de hidd el okom van rá sajnos egéssegügy miatt amit nem szeretnék részletezni :(
2016. nov. 24. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!