Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik komolyan próbálkozós...

Hányadik komolyan próbálkozós hónapban jött össze nektek a baba?

Figyelt kérdés

Úgy értem, amikor már tényleg figyeltetek arra, mikor kellene együttlenni és esetleg más módszerekkel is támogattátok a teherbeesést ( vitamin, tea, felpolcolt lábak...stb )

Ki mit vetett még be a siker érdekében?



2015. nov. 25. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ameddig "komoly próbálkozás" volt addig nem jött. ez 7 hónap volt. Utána lazára vettük a figurát, egyből összejött.
2015. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Első lövés talált.
2015. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

3.

Rögtön első hónapba szedtem a folsavat, szerencsére kémia nagyon működik köztünk így szexeltünk ha kellett ha nem csak védekezés nélkül, és mivel 7 évig szedtem előtte gyógyszert E vitamint szedtem még hogy megvastagítsa a méhnyálkahártyát.

Pózok, meg felpocolt lábak nem voltak, de ajánlották hogy aktus után ne rohanjunk azért rögtön pisilni, mi még fél órát pihiztünk utána.

2015. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, köszi a részletes választ. Mi is gyakran vagyunk együtt, de eddig nem figyeltük mikor kellene. Most megnéztem a naptár és az első 2 hónapban pont úgy jött ki a lépés, hogy akkor, mikor jánlott ett volna, nem bújtunk össze ( betegség, külföldi út, miegymás, rosszul jött ki a lépés )

De akkor még nem is figyeltünk erre, csak most nézem, hogy mikor kellene.


Eddig így volt:

Júli első felében még szedtem a gyógyszert

Augusztusban sokat nyaraktunk, akkor sok volt az összebújás itt

Szeptemberben utazás és betegség miatt csak a ciklus legelején ls legvégén volt vmi

Októberben már odafigyeltem rá és elkezdtem szedni folsavat

Novemberben ( most ) már szedem a barátcserjét, felpolcolt lábat, gyógyteákat is iszom és most a peteérésre is odafigyeltem, mikor lehet.


Az E vitamint is érdemes szednem?


Kíváncsian várom még a tippeket, tapasztalatokat :)

2015. nov. 25. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos: hőmérőztem, ovutesztet használtam, tehát kb. tudtam hogy mikor kellene együtt lennünk (nem akkor voltunk), kislányra gyúrtunk, nem jött be. Vitamint szedtem, a párom is (egyébként is szedünk), teát ittam. Felpolcolás viszont nem volt, meg meghatározott póz sem :)


2. hónapban összejött.

2015. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első hónapban, 2., vagy 3. együttlétből. Előtte korábbi hormonális gondok miatt már 4 hónappal voltam vérvételen (jól is tettem), speciális diétán voltam, hogy jók legyenek az értékeim, és szintén 4 hónappal előtte kezdtem el Hipp Natalt szedni.


Aviva tornáztam (hormontorna), szintén azért, hogy az értékeim az akciózás idejére már jók legyenek, légzőgyakorlatokat, és termékenységi jógagyakorlatokat csináltam, hogy lelkileg is laza legyek, és kompenzáljam a fentebbi sok mindent, amit a laboreredmény miatt be kellett vetni, ezen kívűl palástfű teát is ittam akkor, amikor már élesben ment. Annak a ciklusnak az első felét végigizgultam, aztán mikor elmúlt a ciklus közepe, akkor már stresszesek voltunk mindketten (Jónás-napot is bevetettük, az mega ciklusom 4. napjára esett). Akkor mondtam, hogy elég az időzített együttlétből, meg hogy még a biciklizést is abbahagytam, nehogy majd a beágyazódást akadályozza:D Na ezek azelképzelések mentek a kukába, bár arra gondoltam, hogy már lehet, hogy lekéstük az ovut. Aztán csak nem jött meg, és pozitív lett a teszt is, és az uh-n is kiderült, hogy nem középidőben fogant, ahnem majdnem egy héttel később.


Aztán hogy mi segített, passz. Lehet, hogy mindentől függetlenül is sikerült volna, lehet, hogy a lelki lazítás kellett, lehet, hogy a tea, vagy a hormontorna, vagy a diéta, vagy ki tudja, mi:)

2015. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindhárom elsőre jött. Az első esetében szerintem véletlen volt, a másik kettőnél figyeltem a ciklusomra, naptár szerint is, és egyébként is tudom, hogy mikor van középidő. Előtte tartottunk 1-2 nap szünetet, hogy legyen elég "muníció".

Sajnos volt közben vetélésem is, az a terhesség pl. nem elsőre jött össze.

2015. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első hónapban. Októberben már nem szedtem a gyógyszert, nem is jött meg :) E vitamint szedtem, barátcserje és teák is megvoltak. Hárommal nagyon jó a kapcsolatunk, nem kellett különösebben figyelnünk mikor legyünk együtt mert 2 naponta össze szoktuk hozni :) szombaton leszek 2 hónapos :)

Sógornőmék nem voltak ilyen szerencsések, több mint fél évükbe telt.

2015. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is szedtünk E vitamint. :)
2015. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!