Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem félek a szüléstől?

Miért nem félek a szüléstől?

Figyelt kérdés

Volt már valaki így, hogy nem félt?

11 hetes kismama vagyok


2016. nov. 24. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Miért kéne 11 hetesen félni a szüléstől? Amitől ilyenkor reális félni, az az, hogy megmaradjon a terhesség. Aztán 24. hétig húzza ki, hogy már életképes legyen, aztán 37. hétig az, hogy ne legyen koraszülött, csak ezután következik "logikailag" a szüléstől való félelem. Ha már félni "kell", de nem kell, mert úgyse múlik rajta semmi.


Azért nem félsz, mert még a Holdban van a szülés.

2016. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én sem féltem, teljesen felesleges, attól nem fog kevésbé fájni
2016. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Miért is kellene félni???

Ez akkora baromsàg, megvàltoztathatatlan dolgokon paràzni. Terhes vagy=szülni fogsz. Bent még nem maradt gyerek.

2016. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
11 hetesen bőven ráérsz még izgulni.. Én 34 hetes vagyok 6 hét múlva szülök ha minden igaz.. De még én se tördelem az ujjaimat, Hogy Jaj Istenem mi lesz.... Úgy vagyok vele hogy 1 Más is megcsinálta 2 napi szintem több 10 ezer nő szül minden gond nélkül. 3 még egy babáról se hallottam aki bent maradt volna a pocakban!
2016. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
11 hetesen annyira máshol jártak még a gondolataim.. mondjuk a kombinált teszt körül. Olyan 30 hetes kor körül már jutott az eszembe.
2016. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Miért kellene félni.Én sem féltem egyáltalán az első szülésem előtt.Most a harmadikat várom de most sem.Mondjuk nekem nagyon szép élmény maradt mindkét szülésem.
2016. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első előtt nem féltem,császár lett.Másodiknál inkább izgultam a vége felé hogy nehogy megint "feleslegesen" vajúdjak és császárral fejezzük be.De igazából csak túl akartam már lenni rajta.Másodiknál sikerült elkerülni a csm-et
2016. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem féltem egyáltalán a szüléstől egészen tegnapig. 38 hetes és 5 napos vagyok, most már biztonsággal megszülethet a kicsi. Este éreztem, hogy történik valami új, ami eddig nem, volt egy kis furcsa folyásom: mintha a magzatvíz kezdene szivárogni, vagy a nyákdugó leválni, vagy csak tágulás... nem tudtam eldönteni, de magzatvízre gondoltam és abban a percben új módon éltem meg a közelgő szülést. Sokkal közelebbi, realisztikusabb lett és ez hozott magával némi tartást, félelmet is. Szóval nálam csak most kezdődött ez az érzés, halványult, de azért megvan. Szerintem körülbelül ilyenkor átlagos, hogy ideje van.


+ A félelem nem egy logikus döntés, hanem egy érzés, ami helyzetekben elkaphat, eluralhat, természetes. Sosem értem a mi értelme félni hozzáállást, nem akarat kérdése, hogy előjön-e, az már inkább, hogy mit kezdesz vele, ha igen.

2016. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!