Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már feltettem ezt a kérdést,...

Már feltettem ezt a kérdést, de senki nem válaszolt, kérlek?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy inszemem volt. Hétfőn délbe mentem vissza uh-ra, hogy megnézzék a tüszőimet. Akkor látott egy 16 mm-est, két 17 mm-est, és egy 18 mm-est, a nyálkahártya 8 mm vastag volt. Még aznap este az a bizonyos nyákdugó távozott, de kedden este kellett a tüszőrepi szurit beadni és csütörtökön volt az inszem. Én attól tartok, hogy még a hétfő este volt peteérésem és lehet, hogy lekéstük? Vagy nem egyszerre repednek meg a tüszők? Köszönöm a választ
2010. ápr. 30. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A tüszők nem egyszerre repednek meg, két-három nap eltérés is lehet. Szerintem nem késtétek le. Sok sikert. :)
2010. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, mivel nem egyforma nagyok voltak.

Ne idegeskedj szerintem rajta, vasárnap vagy hétfőn nem voltatok együtt a pároddal?

Az inszem előtt mennyit kellett kihagyni?(párodnak)

2010. ápr. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn együtt voltunk! De pont azért kell az inszem, mert elpusztítja a spermát a nyák! Még annyi, hogy szerda este valami iszonyat fájt a hasam és csütörtökre, mire inszem volt, addigra elmúlt...:( Ezért nem tudom, hogy most mi van! Egyébként 3 napot kellett kihagyni a páromnak!
2010. ápr. 30. 09:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi, a peteérést megelőzi a tojásfehérjés nyák megjelenése, majd az azt követő száraz napon történik meg az ovuláció.van akinél több napon keresztül is megfigyelhető ez a nyák. a fájdalomról, a megrepedés előtt álló tüsző feszülése okozza, illetve gondolom kaptál tüszőrepesztőt is. Bízz az orvosodba,a petesejt különben is 12-24 órán át megtermékenyíthető,ha meg hétfőn még együtt is voltatok pláne nyugi, hisz a spermiumok akár három napig is elélnek odabent és várják a petesejtet:) 5 inszemem volt már, tudom min mész keresztül,nekem most lesz az első lombikom. sok sikert,nyugalom, és higgy benne! üdv. Eszti
2010. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
09.08-as vagyok. Akkor meg pláne nyugi, ha még együtt is voltatok, ne görcsölj, és ne gondolj csak pozitív dolgokra!:))
2010. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Amúgy a 3. inszemem volt, mivel a második egyszer sikerült, de sajnos a 11. hétben missed ab. lett a vége és műteni kellett. Most ismét próbálkozunk, csak, hétfőn volt a tojcsis nyák és utána kedden este tüszőrepesztő és csüt. az inszem, ezért gondolom, hogy hétfő óta már... nagyon elcsúsztunk! Köszönöm a válaszokat, remélem minden ok lesz velünk!
2010. ápr. 30. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!