Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vetélés lehetett vagy mi?

Ez vetélés lehetett vagy mi?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú lesz de leírom.

A ciklusom általában 27-31 napos. 2hónapja már pontban 27 napra jött meg.Most ha ezt nézzük akkor most késett mert ma van a 30. nap.

A naptáram szerint viszont pont ma kellett megjönnie.Meg is jött.De!Nov.4-én megszakításosan együtt voltunk a párommal(ezért nem kizárt a terhessèg).Pár napja délutánonkènt rámtört az álom kór és az émelygés,Kb. 1hete szédülök,sűrű pisilési ingerek vannak (nem hinném,hogy fel vagyok fázva)Tesztet még nem akartam csinálni,mert vártam volna még 1-2napot.Az aktus óta krémes fehér folyásom volt,meg a mellem lett pár napja érzékeny ami fura volt mert eddig menzesz előtt már vagy 2héttel szokott fájni,de most csak inkább a mellbimbóim lettek érzékenyek meg sötétek.Kérdésem az lenne,hogy vetélés lehetett esetleg vagy ha elmúlik csináljak egy tesztet vagy már késő.(szerintem már késő de kíváncsi lennék rá)

Esetleg van aki vérzés ellenére babás maradt?



2016. nov. 24. 15:41
 1/8 A kérdező kommentje:

Sajnos már gondoltam méhen kívülire is.A derekam nagyon fáj,ami szintén nem szokott.

A terhességi "menzesz"-nél mit lehet érezni?Akinek esetleg volt olyan az mit érzett,kis görcs is volt?

2016. nov. 24. 16:03
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha a vérzésed ugyanolyan mint szokott, tehát nem lett rövidebb (1-2 nap), és a vér mennyisége sem lett kevesebb akkor több mint valószínű, hogy nincs baba.

Előfordul, hogy megjön, még ha baba is van a dologban, de ilyenkor a menzesz lerövidül, és a vérzés is sokkal kevesebb, vagy épp csak barnázgatás jelentkezik.

2016. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
A méhen kívüli pedig nagyon erős görcsökkel jár, vérzéssel. Azt nyugodtan kihárhatod.
2016. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Sajnos még nem tudom így előre,hogy milyen hosszú,avagy rövid lesz mert még csak ma jött meg kb. 11órakor.azelőtt olyan 9-óta csak rózsaszínes folyás volt.Az a baj,hogy már olyan sokfélét olvastam,hogy bezavarodtam teljesen.

2016. nov. 24. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:

A terhesség alatti menstruáció jóval ritkább, mint ahogyan itt a válaszokból kitűnik. Rendes vérzés mellett szinte kizárható a terhesség.

Az előfordul már jóval gyakrabban, hogy elindul a beágyazódás, de megszakad, és megjön a mensi. Az érzékeny tesztek kimutatják a megemelkedett hcg-t.

Ha gondolod, tesztelj, mert még látszana, ha volt valami. Nem tudom, van -e értelme, mennyivel vagy ezzel előrébb.

2016. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azert a rozsaszines folyas gyanus! Tesztelj azert szerintem .Nekem is volt nemvart napjatol par napig rozsaszines folyas.Igaz pozi tesztem is es egybol orvoshoz mentem.Kaptam Rutascorbint ra!Ne keslekedj a teszttel!
2016. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a válaszokat.Szerintem már mindenhogy késő,mert már időnként nagyon begörcsöl a hasam alja középen :(

Úgy meg lehetetlen a terhesség.

De egy tesztet ellövök holnap kíváncsiságból azért.

2016. nov. 24. 19:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak az a fura még,ahogy egy nagyobbat görcsöl a hasam elkap a hányinger.Na meg az oldalamba is belenyilall néha.Emiatt kicsit ideges is vagyok,hogy mi lehet.
2016. nov. 24. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!