Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe menstruáció mellett...

Enyhe menstruáció mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés
Már 6hónapja szeretnénk babát,de nem görcsölünk rajta.Voltunk együtt az ovuláció környékén többször is.25.-én kellett volna megjönnie(elég pontosan menstruálok),de már 22.-én megjött.Első nap sem volt olyan erős,de az utána következő 2 napon nagyon kevés volt.5 napos a menzim általában,az első 3 nap erősebb.Úgy gondoltam mivel megjött nem lehet baba.De tegnap óta olyan émelygős vagyok,este olyan fura volt a hasam(nem fájt,hanem olyan rossz közérzetem volt).Ma is reggel óta érzem,hogy néha mintha gombóc lenne a torkomban,enyhe hányinger,picit úgy érzem,mintha fel lennék puffadva.Lehet,mégis baba?Nem akartam tesztet csinálni,már párszor csalódtam.Arra gondoltam megvárom a következő menzit.Ha rosszul leszek huzamosabb ideig,csinálok egy tesztet.A véleményetekre lennék kíváncsi!Előre is köszi!
2010. ápr. 30. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy mégis teherbe estél. Az én Anyukámnak anno 3 hónapig mindig megjött a vérzése, igaz nem olyan erősen, amikor velem terhes volt. Amikor elment dokihoz már 16 hetes volt, és nem vette észre.

Csak undora volt egy ételtől, azért ment el.

2010. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én meg amondó vagyok,hogy csináld meg a tesztet most.Mensi ellenére ki kell mutatnia a terhességet.

Ha negatív legalább nem leszel bizonytalanságban és nem stresszelsz.

Ha meg pozi,akkor elöbb megtudtad és boldog leszel:)


18 h km

2010. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!