Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszáj állása? Akik ertenek...

Méhszáj állása? Akik ertenek hozzá?

Figyelt kérdés

Segitsegre lenne szuksegem nem szoktam nezegetni, mas miatt erdekel. Egy baratnőmmel beszelgettunk. Nemtudjuk mi az igaz. Tehat kerdesek:

Ovukor hogy all , milyen a mèhszáj?

Terhesseg eseten?

Beagyazodas eseten? ( ha kulonbozik)

Alapállàsa?

Elnèzèst a hibákèrt, telefonrol ìrunk. Szèp estèt.


2016. nov. 24. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Google a barátod 😊

[link]

2016. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ovukor nem nézegettem. Mensi előtt igen. Mensi előtti napon eléggé fent volt és nyitott, de lehet már mensi előtt két nappal is. Most terhesség elején járok és mensi elött 1 nappal megnéztem és naaagyon lent volt meg is ijedtem és nagyon kemény is volt. Rá két napra hüvelykapszula miatt kell benyúlkálnom progi pótlás miatt. Puha és oldalra elbújt és eléggé fent van. :) nem örülök, hogy matatni kell....de hát ez van. Remélem egy pici támpontot tudtam adni.
2016. nov. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen koszonom szepen.:) bocsanat h csak most reagálok.:)
2016. dec. 2. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!