Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik értenek a peteéréshez,...

Akik értenek a peteéréshez, tudnátok segíteni? Mikor lehetett nekem?

Figyelt kérdés

Szóval babát szeretnénk és most kezdtem el jobban figyelni magamat és a lényeg:

tegnapelőtt érezhetően húzódott, feszült, stb jobb oldalt, de krémes folyásom volt. Tegnap viszont a görcsölgetés alig, de azért még mindig érezhető volt, de nem krémes, hanem tojásfehérjeszerű nyákom volt.

Elnézést, hogy így "undorítózok", csak nem tudom, hogy tegnapelőtt lehetett peteérésem, amikor a "fájdalom" a csúcsponton volt, vagy tegnap, amikor már jóval kevésbé éreztem, de megváltozott a nyákom?

Csak mert tegnapelőtt nem tudtunk együtt lenni, csak tegnap este, de akkor a "babatéma" szempontjából lehet hogy már elkéstünk ebben a hónapban?

Segítő válaszaitokat köszi


2016. ápr. 13. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosak a ciklusaid?

Így a leírtak alapján senki sem tud pontosat mondani,mivel mindenki másképp működik,sőt egy nőnél nem is mindíg ugyanúgy jelez a peteérés. Értsd: egyik hónapban van nyákja,másikban nincs.


Magamból kiindulva: pl múlthónapban nem volt nyákom,viszont peteérés napján ragadós folyás szerűm volt. Ebben a hónapban meg már pé előtt 3 nappal elkezdődött a tojásfehérjés nyák,de valakinek krémes folyása van olyankor.


Tegnapelőtt kezdted érezni,de lehet hogy csak holnap lesz. Vagy ma...

Nem lehet így tudni.


Én is csak úgy tudom belőni pontosan,hogy hőt mérek. Nyílván van olyan is,akinek nincs szüksége se hővezetésre,se ovu tesztre,mert pontosan érzi de esetek többségében 2 hónap sem egyforma.

2016. ápr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Annyira nem vagyok még képben, meg nagyon nem is akarom túlzottan beleásni magamat, hogy ne legyen rágörcsölős téma, csak furcsálltam, hogy amikor már nem éreztem annyira, akkor változott a nyák...

Na de azért remélem nem késtünk el, ha igen, akkor majd hátha köv. hónap...

Köszi a választ. :)

2016. ápr. 13. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát,ha minden másnap együtt vagytok,azzal nem lőtők mellé.

Ha meg rendszeres a ciklusod,akkor abból is tudsz következtetni. Ha 28 napos,akkor 28-14 nap. Tehát a 14.ciklusnapon van a peteérésed,viszont van akinek hosszabb vagy rövidebb a luteális fázisa,így 12-17.ciklusnapig ha jobban odafigyeltek egymásra,akkor biztosabb a siker:)

2016. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tünetek alapján nem ítélhető meg egyértelműen. De egyébként vizsgálatok szerint az "ovulációs fájdalom" nem konkrétan a tüszőrepedéskor jelentkezik, hanem előtte 24-48 órával. Valószínűleg a növekvő tüsző felett lévő petefészekszövet feszülése okozza, nem pedig maga a repedés.
2016. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, két hét múlva kiderül ;)
2016. ápr. 13. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!