Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpon reggel csinálnék egy...

12. dpon reggel csinálnék egy tesztet kimutatná ha terhes vagyok? Férjemnek lenne szülinapi ajándék! Volt olyan akinek kimutatta?

Figyelt kérdés
Nem tudom van-e baba de jó lenne vele meglepni!Ha nem mutatja ki hacsak a nem várt után akkor marad valentin napra!Fáj a mellem és szerintem eresebb is lett a mellbimbó körül!Szurkál a hasam alja de görcsölök is úgy hogy két esélyes a dolog!A görbémet is szívesen fel rakom ha tudtok segíteni!
2016. febr. 1. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a facelle és az új predictor teszt már 11 dpo-n kimutatta. Sok sikert!
2016. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért..

Hogy kell ezt dpot számolni? Hogy is van ez?

2016. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ovuláció utáni napok!Menzesz első napjáig 14 nap
2016. febr. 1. 18:46
 4/14 anonim ***** válasza:
10-es erősségű lehet :)
2016. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A Clearblue digitális a 12. dpo-n 90%-os eredménnyel dolgozik és tökjó képet ad ki, csak vigyázz, mert nem marad meg sokáig a képernyőn a felirat, de szerintem tök jól néz ki.:) a heteket is kiírja.


egyébként szerinted sikerülni fog a meglepi? a férjed nem követi a ciklusodat, ha próbálkoztok a babával? vagy nem szoktad neki mondani, hogy 2 nap múlva kellene megjönnie, vagy ilyesmi?

2016. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát remélem igen!Tudja mikor kell neki megjönni de nem szokta kérdezni.Mivel csak péntekre nem várom így meglepi lenne mivel a szülinapja szerdán lesz!Nem is számitana rá mivel úgy beszéltük hogy ha késne is csak jövő hét hétfőn vagy kedden tesztelek! 10 dpon vagyok
2016. febr. 1. 19:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem a facelle egyértelműen mutatta 10 dpo-n.
2016. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem vaterás one step 11. Dpo-n nagyon halványan mutatta... Úgyhogy elképzelhető, hogy kimutatja!!! :)
2016. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 whitelady1 ***** válasza:
Nekem vaterás 10-es teszt 10. Dpon volt extra halvány a Facelle 12. Dpon sokkal jobban látszódó pozi ;) Drukkolok
2016. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nálunk nincsenek ilyen tesztek! Falun lakom és a gyógyszertárban valamilyen kazettás van nem tudom a nevét, a boltban pedig mártogatós azt sem tudom megmondani milyen!Jó lenne valamelyik?
2016. febr. 1. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!