Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS pozitiv terhességi teszt...

SOS pozitiv terhességi teszt lehet autoimmun betegseg miatt?

Figyelt kérdés
Autoimmun betegsegem van es par napja 2pozitiv tesztem is lett,nagyon orulok neki!csak sajnos felek hogy nem e a betegsegem miatt vagy nem fugg vele ossze?sokat jarok pisilni,folyasom is van,faj a hasam es a mellem is,es nem jott meg a menstruaciom.. 2het mulva megyek dokihoz csak annyira megijedtem hogy azt olvastam az egyik netes oldalon hogy lehet hogy soha nem lehet babam emiatt... A pontos nevet az immunbegegsegemnek meg nem tudni,vizsgálják.

2016. nov. 26. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Autoimmun miatt nincs pozitìv teszt. Ezek lényegében a test önmagaellenfordulàsàról szólnak, nem hcg termelésről.
2016. nov. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom megnyugtatott :)
2016. nov. 27. 00:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Kizart. Az a teszt pozitiv. Nyugodj meg! Gratulalok!
2016. nov. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos lehet. Több helyen is olvastam. Sőt még peteeszek ciszta is tud emelkedett hcg szintet csinalni.Az egyik női nemi hormon, az úgynevezett luteinizáló hormon (LH) emelkedett szintje – pl. kétoldali petefészek eltávolítás után, menopauzát követően, nyugtatók szedése – esetén is álpozitív teszteredményt kaphatunk. Néhány belgyógyászati betegségnél, beszűkült veseműködés, fehérjevizelés, immunbetegség valamint pajzsmirigy alulműködés esetén is gondolni kell arra, hogy az elkészített teszt eredménye nem valós.
2016. nov. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is autoimmun beteg vagyok sok izületi gyulladás.igaz most le ment a gyulladás.a héten 3 db gabriel tesztem azonnal halvàny lett de viszont màs tesztek negstivak.kivánxsi vagyok mi lesz.
2016. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A betegseg nem termel hcg-t, kizart h amiatt pozi. Szerintem gratulalok kismama vagy! :)
2016. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez pozi lett, ha erős :)


Ciszta igaz produkálhat pozi tesztet, de az csak és kizárólag folyamatos nem erősödő igen halvány pozit produkál, és az egy ritka fajtája... Szóval ,ha erősödik a teszt akkor baba :) Tüneteid is babagyanúsak :) Tesztelj mgé egyet és abból kiderül :)


Drukkolok :)


Nekem hashimotom van az is autoimmun, mégis babát várok :) És sose volt álpozitív tesztem.

2016. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat!:)

Utolsó kommentelő jo egészséget neked is es a babának is!! :)

Holnap elmegyek a dokihoz hatha lat valamit vagy tud nekem valami biztosabbat mondani :)

2016. nov. 27. 18:22
 9/10 anonim válasza:
Szia.menj ell nőgyógyászhoz az a biztos,mivel sajnos a rákot vagy a cisztát is pozitívnak mutatja ki.
2016. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekelne esetleg elmondom mi lett a vége:) voltam dokinal és tényleg baba van a dologban:) mára már11hetesek vagyunk :)
2017. jan. 9. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!