Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 napja késik a menstruációm,...

16 napja késik a menstruációm, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Az előző menstruációm után 2 nappal pettingeltünk a barátommal valamint hozzáértette a nemi szervét néhány percre az enyémhez,de nem hatolt be,nem élvezett el.Másnap megint elkezdtem vérezni ami 6 napig tartott de nagyon kevés volt.Úgy tudom behatolás nélkül nem lehetek terhes,főleg ha el sem élvezett,de akkor mi lehet a baj hogy ennyi ideje nem jött meg?Eddig se volt valami rendszeres a ciklusom,de most félek..

16L



2016. nov. 27. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg az orvos eszedbe jutott mar?
2016. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam még várok,hátha lesz valami.
2016. nov. 27. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Még nem állt be a ciklusod, ennyi a történet. Ebben a korban ez még normális. Terhesség kizárható, jól tudod az behatolás nélkül nem jöhet létre, a spermiumok nem fognak a külső nemi szervedtől felmászni a méhedig akkor sem ha ott vannak de mivel nem ment el a barátod, nem is igazán voltak ott. Nem ártana kicsit megismerni a testetek működését mielőtt elkezdenétek szexuális életet élni.
2016. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!