Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mai teszt (25-ös érzékeny...

Ha a mai teszt (25-ös érzékenységű) negatív és mára nem vártam, a Clearblue teszt kimutathatja ha baba van? Teszteljek ma vele?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Varj reggelig vele.Reggeli vizeletbol jobb,lehet az pozitivat mutat de most delutan meg nem..
2008. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ma néztem épp a boltban, hogy mi van a Clearblue dobozára írva, állítólag a nem várt előtt 4 (!) nappal kimutatja, de én nem hiszem ezt. Ahhoz kb 10-es érzékenységűnek kéne lennie ugyebár....


Eddig viszont minden fórumon azt olvastam, hogy a Clearblue a legvacakabb, mivel 50-es érzékenységű. Vagyis, ha a 25-ös nem mutatta ki, akkor elvileg az 50-es se fogja. Bár a kezdeti időszakban a vérben naponta-másfél naponta megduplázódik a HCG szintje, azt nem tudom, hogy a vizeletben ez mennyire választódik ki.


Szerintem várj még vele. Az is lehet, hogy később volt a peteérésed, mint ahogy gondolod, akkor pedig minden tolódik, vagyis még nem is kellene megjönnie. Én még legalább holnap reggelig, de inkább holnapután reggelig várnék.

2008. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért vettem Clearblue-t mert az olvastam itt hogy annak ellenére hogy 50-es ez már + volt mikor a többi teszt még negatív. De akkor hogy, miért?
2008. okt. 6. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért érzékenyebb az 50-es sziont ellenére, mert nagyobb felületen veszi fel a vizeletet, így ha alacsonyabb is a HCG szint, halványan pozitívat jelez. Sok sikert!
2008. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Teszteltél? Mi lett? ugye + ????
2008. okt. 7. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!