Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció ellenére terhesség?

Menstruáció ellenére terhesség?

Figyelt kérdés
A véleményeteket szeretném kérni, átlag 32. napos ciklusaim vannak, vérvétellel igazoltan késői peteérésem volt kb. a 23. napon, 35. napra megjött, de teljesen máshogy, mint szokott (mennyiségben és minőségben is teljesen más). A melleim még mindig nagyon fájnak, bal oldalt úgy szurkál a hasam, mintha valami kaparná, és folyton lüktet ott egy ér. Fáj a fejem, szédelgek és nem kívánok semmit. Szerintetek lehet, hogy van ott egy kis szélhámos? :) Érdemes tesztet csinálni?
2016. nov. 29. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen érdemes tesztet csinálni ha negatív akkor is menj el nőgyógyászhoz ha a doki megerősítette hogy nincs baba.. Akkor valószínűleg lappang benned ez a hányásos hasmenéses vírus
2016. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bár egyelőre semmi biztosat nem tudok mondani, de én épp a napokban jártam úgy, hogy teszteltem egy pozit, aztán megjött. Rendes piros vér 1 napig. Utána "megszűnt" és barnázás lett belőle. Ilyesmi nálam nem fordul elő... Így újra teszteltem. A csíkom erősödött. Ezért elmentem vérvételre HCG+progi, itt 2 nappal a vérzés után voltam és nagyon szép kisterhes értékeket hozott. A barnázás még mindig volt kicsit, így elmentem 2 nappal később és a HCG majdnem duplázódott. Így még egészen biztos ugyan nem lehetek, de eléggé úgy néz ki, hogy valaki kapaszkodik odabent a vérzés ellenére. Jövő héten hétfőn rám néz a doki.


Drukkolok Neked!

2016. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt akartam írni, hogy a HCG majdnem triplázódott. :) Ami azért jó jel 2 nap alatt.
2016. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is nagyon drukkolok Neked! Triplázódott? Az nagyon jó! :) Reggel tesztelek és megírom, hogy mi lett!
2016. nov. 29. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszi szépen, nagyon bízok!

Írj majd h mi lett a teszt eredménye.

2016. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos estére teljes valójában megjött, mindenesetre nagyon köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 29. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnalom :(
2016. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!