Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehet. Vajon babucis...

Mitol lehet. Vajon babucis vagyok?

Figyelt kérdés
22.- en a menzesz 4 . Napjan voltunk a parommal egyutt vedekezes nelkul. Azota 5 cm el nott a mellkorfogatom reggel emelyges farkas ehseggel egesz nap az elkiser szedulok es erzekeny a cicibimbom..de a teszt semmit se mutat meg..vajon a tunetek ilyen koran jelentkezhetnek? Izgatott vagyok mert nagyon szeretnem hogy babas legyek. Ti mit mondtok erre..lehetseges?

#teherbeesés #g babavaras
2016. nov. 29. 18:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
nem tudom, mifelénk nem "babucis"-nak, hanem gyerekesnek mondják ezt a beszédstílust
2016. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Költőnő? ***** válasza:
75%
Nem két hét a beágyazódás véletlenül?
2016. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
61%
cicibimbó???
2016. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Latom itt csak az unalmukban csipkelodos hulye dumaval valaszolók vannak jelen
2016. nov. 29. 19:45
 5/32 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon remélem,hogy addig,amíg nem tanulsz meg felnőtt módon írni és nem tanulsz egy kicsit a saját testedről,nem is leszel az!!!
2016. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
igen, csipkelődős hülye duma, meg debil kérdezők. Tisztelj meg már minket azzal, ha segítségre van szükséged, hogy felnőttként kezelsz minket, nem kétévesként. Köszönöm a többiek nevében is.
2016. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
6 napja voltatok együtt?? A hasad nem nő még véletlenül??? Szerintem ennyi idő alatt már vagy 10 centis a babuci.
2016. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
35%

kedves kérdező ha 22-én volt a menstruációd akkor kicsi az esély a terhességre ha csak nem később volt ovulációd.ritkán terhesség alatt is előfordul a menstruáció de jóval kevesebb mennyiségben.nem vetted észre például hogy kevesebb lett volna a mennyisége vagy eltérő lett volna az előző menstruécióid szinétől?

és a többi válaszolótól szeretném megkérdezni hogy miért adtok ilyen válaszokat hiszen ő csak kérdezett valamit .és attól hogy becézgeti a babát babucinak vagy cicibimbózik attól még nem néz benneteket ovisoknak.

2016. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%

Jézusom!! Babuci? Légyszi próbálj meg máskor normálisan fogalmazni, nem gügyögni. :)


Nem valószínű, hogy terhességi tüneteket érzel, 1 héttel aktus után...

2016. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
81%
Egy het utan terhesnek hiszed magad??? Bocsanat, babucisnak! Nem. Nem vagy terhes. Agyi szint egy alsose.
2016. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!