Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt egy menstruációm, de...

Kimaradt egy menstruációm, de 2 tesztem is negatív.17 éves vagyok, eddig 2x voltam együtt a barátommal. Vele vesztettem el, védekeztünk. Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
1 héttel azelőtt,hogy megkellett volna jönnie, akkor vesztettem el. Másnap volt egy kis barnás folyásom..de csak egy kicsi..rá egy hétre pont aznap voltunk együtt másodjára amikor megkellett volna jönnie. Védekeztünk és mindkettő alkalom csupán 15 percig tartott kb. Azóta eltelt 4 hét, menstruációm pedig nemjött meg azóta sem. Tegnap csináltam egy tesztet ami negatív lett, ma is csináltam reggel és az is negatív lett. Mi lehet a bajom? A menstruációm annyira még nem állt be..pár napot általában késett..de még sosem maradt ki.

2016. nov. 29. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy terhes nó para barátnőmnek is 1x kimaradt random 2 hónap
2016. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is több barátnőm is mondta,hogy kimaradt már nekim 1-1 mensi..csak velem ez még soha nem fordult elő és eléggé beparáztam mi lehet..
2016. nov. 29. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagy terhes, nyugi.

Egyszer meg 17 korul en is voltam igy. Annyira raparaztam hogy terhes vagyok,hogy 3 hetet kesett. Ne parazz.


28/N

2016. nov. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem,hogy nincs semmi bajom. Semmi előjele nincs,hogy megakarna jönni. Néha kicsit fáj a hasam, de ennyi..meg múlthéteb fájt a derekam is és akkor kicsit úgy éreztem,hogy megjön,de csaknem jött meg..
2016. nov. 30. 05:55
 5/5 tudor007 ***** válasza:
Irány az orvos, nem azért mert terhes lennél, hanem hogy írjon fel fogamzásgátlót. A gumi nem tuti. A fogamzásgátló nem véd a nemi betegség ellen. Gumi és bogyó, az a tuti!
2016. dec. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!