Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túlsúllyal teherbeesni?

Túlsúllyal teherbeesni?

Figyelt kérdés
Volt aki túlsúllyal esett teherbe? Mennyi volt a túlsúly? Mennyi idő után sikerült a baba?
2016. nov. 29. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a túlsúly miatt estem nehezen teherbe hanem PCO és IR miatt 15 kg plusz.. 10. Hónap után sikerült a baba 34 hkm
2016. nov. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen alapvetően a túlsúly nem okoz problémat, de nagyon sokszor más gond áll a túlsúly mögött. Nekem van bőven. 163cm 95 kg. Pajzsmirigy alulműködés és IR. 7 évig nem jött a baba. Tavaly mikor diétázni kezdtem 4 kg minusz és terhes lettem, de nem maradt meg. Utána derült ki mi a gond. Kaptam gyógyszert IR-re és figyelek az étkezésre. 103kgról indultam. 3 hónap alatt lement 8 kg és már az első hónapban volt peteérés. Harmadik hónap végére meg jött a meglepi baba :)


Szóval irány a doki hátha más baj van és hamar jönni fog a kis csoda :) kitartás és hidd el nem a túlsúly a legfőbb gond.

2016. nov. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Plusz 20kg

Siman terhes lettem 3x is

A terhesseg alatt tan ha 2kg jott fel ?

Szal ha ugy vesszuk minuszba zartam a szulest

Szoptatas alatt visszajottek a kilok :-(


Eu indok nincs a hatterben ...

2016. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja annyi h kb 2-3 honapra lettem terhes mind a 3 gyerekkel
2016. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én 160/94 voltam mikor terhes lettem, kezelt pajzsmirigy alulműködéssel. 3 hós a kislány, most 87 vagyok. 4. hónapban fogant
2016. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából még csak 3 hónapja próbâlkozunk így nem vagyunk elkésett. A pajzsmirigyhez elég a TSH meg a T3 T4? Az Ir vizsgálat mit takar kitől kell kérni?
2016. nov. 30. 16:44
 7/10 anonim ***** válasza:
IR-t háziorvostól vagy endokrinológustól lehet kérni mármint vizsgálatot, de magánba is lehet menni vérvételre 3 pontos terhelés kell. Inzulint és cukrot néznek. De már önmagában segíthet, ha figyelsz kicsit az étkezésre :) 5 ször kell enni, reggelire teljeskiörlésű kenyér/zsömle stb felvágott meg zöldség, tízóraira valami tejes kávé korpovit keksz 3 szem, ebédre bármi de legyen több a zöldség köret, uzsira joghurt, túró, vagy bármilyen gyümölcs, vacsira meg ugyan az mint ebéd vagy reggeli ez csak egy kezdeti dolog de nem nehéz betartani :D Én már csak tudom :D
2016. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. A TSH T3 T4- nek milyen tartományba kell lennie, hogy sikerüljön a baba?
2016. nov. 30. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:
A T3 T4 hirtelen nem tudom. De TSH 2 alatt kell legyen. Nagyobbal is lehet babásodni, de nagy a vetélés kockázata. Én tavaly 4.8 al lettem terhes és sajnos nem is maradt velünk. Most 1.3 és remélem minden rendben lesz :)
2016. dec. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, megtaláltam egy táblázatot, bár régebbi, de nagyjából ezek a határok :)


A linkje:


[link]

2016. dec. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!