Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan hölgy, aki...

Van itt olyan hölgy, aki megszakításos védekezéssel esett teherbe?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 11:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Én egyszer igen.
2016. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Jelen. Itt szuszog mellettem, lassan 7 hónapos.
2016. nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És lenne kedvetek leírni, hogy hogyan történt? Már úgy értem, mensturáció előtt, után mennyivel, stb. Hogy miért érdekel? Mert a kedves barátnőm nem hiszi el, hogy így is lehet, mondván az előző pasijaival is így csinálta. Én így nem vagyok hajlandó, uram bocsá, 21 évesen, lakás meg minden nélkül véletlen sem szeretnék gyereket. Meg szeretném mutatni neki, hogy bizony mások is így lettek terhesek.
2016. nov. 30. 11:53
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Jelen..
2016. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Én nem, de egy jó baràtnőm évekig "védekezett" így. Azóta van egy 2 éves becsúszott kislànya.

Ilyenkor csak tippelni lehet mikor fogant, hisz nem egyszeri alkalom, amire rà lehet fogni.

A női test eleve bonyolult dolog, nagykönyv szerint csak középidőben termékeny egy nő, mégis vannak menstruàció alatt vagy közvetlenül utàna fogant babàk. Sőt még vérzés előtti, tehàt ciklusvégi babàk is.

2016. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Itt van egy 2 éves,s most is késik a mensim,lehet jön a tesó :) azt nemtudom pontosan melyik nap eshettem teherbe most,mert napi rendszerűen együttvagyunk,de az elsővel a mensi utáni 14. Napon lettem terhes. S ez nem védekezési módszer.
2016. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Barátnőm és Anyukám.. Én meg menzi 3. Napján történő aktusból lettem várandós
2016. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Kedves kérdező ha nem akarsz gyereket akkor Védekezz Normálisan! Húzzál Óvszert!
2016. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszönöm Nektek! Én védekezem, nem vagyok másképp hajlandó. De a barátnőm erősködik (ilyet sem láttam még rövidke életem során, hogy egy csaj akarjon gumi nélkül :D ) én csak megerősítéseket várok, amiekt az orra alá dughatok.. ;)
2016. nov. 30. 12:42
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Kedves 8-as,te meg olvasd végig a kérdező írásait. Nem magáról beszélt. Itt minden válaszadó olyan makulátlanul felelősségteljesnek állítja be magát,felháborít,ahogy azonnal pálcát törnek itt mindenki felett.
2016. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!