Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok véleménye érdekel akik...

Badgirl19 kérdése:

Azok véleménye érdekel akik megszakitasos modszerrel vedekeznek? Egyszer sem volt meg belole baj? Mi az esely ra hogy teherbe esel?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
35% esik teherbe az index szerint..de kb 1-2napja volt ugyanilyen kerdes alattad.
2016. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Mi évekig védekeztünk így,egyszer sem lettem terhes,viszont mikor akartuk elsőre sikerült. Ennek ellenére ez nem védekezés,nem ajánlom senkinek,mi azért döntöttünk így mert,ha hamarabb jött volna a baba örültünk volna neki. Kapcsolatunk legelején gyógyszer+óvszer volt a védekezés,utána csak a bogyó,mikor már bíztam a páromban annyira,aztán abba kellett hagynom a gyógszert így maradt a megszakítás.
2016. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

én terhes lettem az ilyen "védekezés" során. és talán most is sikerült teherbe esni :)

Ha még nem akartok babát, nem éri meg ezzel kockáztatni és utána gondolkodni. Jobb az okos elővigyázatosság, mint egy elkapkodott, vágyvak döntés.

2016. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Visszagondolva felelőtlenség volt sok esetben bevállalni a megszakításost. Amikor már házas voltam, akkor persze rendben volt, jöhetett volna a gyerek. Összesen 14 évig szexeltem megszakítással, nem lettem terhes. Most viszont az vagyok, de természetesen rendes szexből lettem terhes. Azért ma már azt mondom csináld gumival inkább, biztonságosabb és a betegségek ellen is véd.
2016. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Csak a szerencsén múlik, mikor esel teherbe.

Pl. mi szoptatás alatt gumit használtunk. Aztán egyszer nem volt otthon. Gondoltuk, már a termékeny napokon túl vagyunk, ilyenkor teherbe esni nehezebb, hát majd vigyázunk. Ki is vette időben.

Aztán csak nem jött meg, teszt pozitív. Meglepetés volt, de örültünk.


Mikor akartunk harmadikat, akkor bezzeg hónapokig próbálkoztunk, mire összejött.

2016. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Baj nem lett belőle, de egy kisfiú igen, itt játszik mellettem. Barátnőm is ennek köszönheti a két lányát. Mivel a megszakítás nem védekezés, gondolom nálatok se baj a baba.
2016. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Mi mellette pharmatex - et ( helyi spermaölő készítmény )is használtunk, mégis terhes lettem. Már 6 éves a kisfiunk. Ha nem szeretnétek babát, ne ezt a módszert válasszátok. Van akiknél beválik, de nem érdemes kockáztatni.
2016. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Mi se rendes védekezésnek, de használtuk a módszert. Jöhetett volna akármikor a baba, de mindkét gyerekem csak akkor fogant meg, mikor nem védekeztünk. 15 évig tehát tökéletesen bevállt. Most már tudjuk, hogy nem szeretnénk több gyereket, így fogamzásgátlót szedek (latex allergiám van és egyszerűbb is így)
2016. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Ma minden második gyerek nem tervezett, 33 ezer abortuszt csinálnak, és a felnőtt korú nők fele átesik rajta élete során legalább egyszer.

Szerinted hogy esnek teherbe? Tabletta mellett??


Azt tudom, hogy mi egészségesek vagyunk, fiatalok, és mindketten termékenyek. Mindkét gyerek első hónapban megfogant. Úgyhogy ha nem akarunk gyereket, védekezünk.

Ettől te még azt csinálsz, amit akarsz, te bajod lesz, ha teherben maradsz, engem nem érint.

2016. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Én csak azt nem értem, hogy tizenx év alatt megszakítással, hogyan nem estem teherbe, főleg, h a szexuális életem enyhén szólva sem volt visszafogott? A barátnőim sem lettek így terhesek. Ettől függetlenül elhiszem, hogy másnak nem vált be ez a módszer, de nekem egyáltalán nem ezek a tapasztalataim.
2016. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!