Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt két nappal...

Menstruáció előtt két nappal első vizeletből negatív lett a vizeletsugaras xepil tesztem ez már biztos?

Figyelt kérdés

tegnap volt meg jön érzésem délelőtt de aztán elmúlt de estére újra előjött úgy is aludtam el azt gondoltam biztos reggelre meg jön de nem.ezért el raktam az első pisit és vettem a fenti tesztet és negativ lett.nekem nem szokott fájni előtte csak barnázni szoktam aztán rozsaszin és meg jön .

valaki hasonlóan van igy .?


2016. nov. 30. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Most mi a Kérdés? Tudod mikor kell tesztelni ? Akkor amikor elmarad a menstruacio
2016. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a fajta teszt 5 nap késés után lett halvány pozitív, kicsit később is fogant, mint a 14. ciklus nap.

Még ne add fel, amíg nem jön meg, ebből még lehet pozitív.

2016. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt hittem hogy azért két nappal menstruáció előtt már lehet tesztet végezni.de ha nem jön meg pénteken reggel első vizeletből kell tesztelni?
2016. nov. 30. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg siman lehet pozitiv csak vard meg amig biztosan kesik 2-3 napja.
2016. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1# sztem sokat olvashattad mar Te is itt, hogy 11-12-13dpon pozikat tesztelnek. Gondolom ezert a kerdes, de persze nem mindenkinek mutatja mèg ki olyan korán, Nekem nemvárt napján negativ volt, mert 12dpon szokott megjonni.. szoval 2 nap keses utan lett pozitiv, de egyertelmu pozi. 1 nap tesztelest vàrtam! :)

Ne könyveld el sikertelennek a hònapot, meg lehet pozi! :(

2016. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az X-epil a legkevésbé érzékeny teszt a piacon. próbálj egy Facelle-t vagy Predictor early-t, az már vidáman kimutatja reggel. :)
2016. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam 4 nappal korábban 3 teszt is egyértelmű halvány volt, míg az x-epil szinte negatív... x-epil 15. dpo-n már egyértelmű volt.
2016. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen .akkor igyis ugyis meg várom a menstruáció napját.kissé most húzodik szúr az alhasam picit fáj a derekam is.de nem olyan érzés mint mikor meg jön.
2016. nov. 30. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!