Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Kb.2-3 hónapja...

Terhes vagyok? Kb.2-3 hónapja nem szedek antibébit, és idáig rendesen megvolt, de most közel egy hónapja késik. Két negatív teszt. A melleim eléggé fájnak. Párommal mindig óvszert használunk. Nincs időm dokira, vizsgaidőszakom van.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
De tán egy terhességi tesztre csak van időd,nem?
2010. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ideges vagy a vizsgák miatt,ami okozhatja, hogy késik.De azért csinálj egy tesztet hátha az megnyugtat.Ha az is negatív,mint az előzőek várj egy pár napot hátha megjön,de ha akkor se keress fel egy dokit mindenképpen.
2010. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 darab tesztet is csináltam!! Mind a kettő(2) negatív. Azért aggaszt ennyire a dolog, mert a stressz épp az ellenkezőjét szokta nálam kiváltani.
2010. máj. 1. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!