Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet closty mellett 3...

Sikerülhet closty mellett 3 hónapon belül teherbe esni pcosan?

Figyelt kérdés
nagyon félek, hogy nem sikerül és műteni kell. most vagyok az első closty hónapban, de roszak az előérzeteim. félek a csalódástól, és hogy peteérésem se lesz, vagy nem lesz tüszőrepedés, vagy nem csípjük el azt az időt. mit kövessek még el? ráadásul kiakaszt a meg nem lévő menszi is, hogy mindig meg kell indítani.
2008. okt. 6. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem az első hónapba sikerült,én is pco-s vagyok-voltam.De nekem minden hóban megjött 28napra pontosan,nem kellett inditani.Én sem bíztam benne,de sikerült:) Már a 2-3héten éreztem a jeleket,de azt hittem a clostitól,aztán nem jött meg és a 2.dik napon teszteltem

pozítivat :) MInden jót,remélem hamar sikerül neked is :)

Jahh én számoltam a peteérést és pont jókor voltunk együtt..

36hetes kismama

2008. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyi idő után írta fel neked a doki? Nekem is rendszeres,párom rendben,félek hogy nem reped meg a tüszöm.
2008. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg pozitívan hozzáállni! Én a következő hónapban fogom elkezdeni a closty-t szedni, az orvosom nagyon bizakodó. Mivel állandóan ultrahanggal fogja követni a doki a fejleményeket, ezért biztos, hgy a te dokid is a neked megfelelő módon állítja be az adagot. Amugy ha closty mellett nincs tüszőrepedés, akkor ad injekciót, amitől aztán tuti lesz. És akkor kell belehúznotok a pároddal:)
2008. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mikor kell menni dokihoz petelesre,és hány naponként?? Én is attól tartok hogy nem reped meg a tüszöm.
2008. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!