Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! 7 kilót szeretnék...

SÜRGŐS! 7 kilót szeretnék leadni májusig. Sikerülhet ilyen étrend és edzésterv mellett?

Figyelt kérdés

Étrend :

reggeli(07:20) : 2 tojásból rántotta + zöldség vagy 30 g müzli 125 ml tejjel vagy szendvics tk kenyérből(light margarin + zöldségek)

ebéd(12:30) : a sulinkhoz közel van egy saláta bár,több fajta salátát szeretek,kb. 200 g egy saláta vagy grillezett csirkemell vagy gyümölcssaláta(szőlő,alma,narancs,banán-> szintén 200g körül)

vacsora(17:00) : szintén saláta + grillezett csirkemell vagy túró + édesítőszer + ananász vagy 2 főtt tojás + zöldség


Azért hagyom ki a tízórait és az uzsonnát,mert nem vagyok éhes. Napi 2-2,5 l vizet iszom.


Edzésterv :

Hétfő : 2 órás kosáredzés + este 200 felülés ( a mennyiséget növelni fogom)

Kedd : pihenőnap

Szerda : 30-35 perc kocogás (9 km/h) + 200 felülés

Csütörtök : edzőterem ( 20 perc ellipszis,comb-,far-,hasizom gyakorlatok)

Péntek : 2 órás kosáredzés + 200 felülés

Szombat : pihenőnap

Vasárnap : 35-40 perc kocogás (9 km/h) + 200 felülés


172 cm,60 kg

csípő: 97 cm

derék: 66 cm

mell : 89 cm

comb : 56 cm


2011. márc. 3. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is 172 cm vagyok és 61 kg. Nagyon ideálisnak érzem magam ezzel a súllyal, szerintem pont megfelelő.


De amúgy szerintem le tudsz fogyni még 7 kg-ot. (Miért pont 7-et?) A pékárukat és egyéb lisztes dolgokat teljesen elhagynám, az édességet is.

2011. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kicsit durva étrend és edzésterv..:) Mondjuk ha 172 cm vagy, akkor neked az egészséges súlyod 62 kg lenne. Én úgy adtam le 20 kilót 5 hónap alatt, hogy a reggelimnek csak a felét ettem meg, vacsira csak sima joghurtot és gyümölcsöt ettem, ebédre bármit. Mozgás nulla volt őszintén szólva. Nem vásároltam gyorséttermekben, nem ettem pogácsákat, és semmi hasonlót sem. Mondjuk amikor elkezdtem az első héten 6 kiló ment le, utána heti 1 kiló. Igaz ez az egészséges. Sok sikert:)
2011. márc. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül 7-et,ha 6 lesz az sem baj,ha 8 az sem. Próbáltam már a teljes elhagyást,de nem bírom 2-3 hétnél tovább,utána nagyon kívánom az édességet.
2011. márc. 3. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Sikerülhet, de butaság két hónap alatt ilyen sokat fogyni. . A paramétereid alapján szuper-csinos lehetsz. Igazi telt bombázó. Egyébként ez az étrend még a nyugalmi szükségletedet sem fedezi. Amennyit meg még sportolsz mellé, irtó gyorsan fogsz fogyni.
2011. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem is jó alakod lehet. Véleményem: Tojás rántottához olaj is kell, a olaj/zsír meg hizlal.Bár müzli meg gyümölcsök jók szoktak lenni. Nekem az édesítőszerrel csak bajom volt. 1 hétig ettem cukor helyet s a többi amit ettem ugyan az volt mint előtte s híztam 3 kilót.

Egy személyes tapasztalat, egy "diéta" ami nekem bejött, nem éheztem, nem ettem zsírosat... 5 hét alatt 8 kilót fogytam, nem hirtelen, s mai napig tartom az új súlyom s ez volt augusztusban - ha gondolod:

zabkását ettem 6 dl vízbe 5 ek zabpehely. Felmelegíteni a vizet, bele a zabpehely s együtt felforralni. Egy kis fahéj az ízéért. Semmi cukor, először fura volt, de megszoktam. 10 perc állni hagyni, aztán lehet is enni. Elfeleztem kettő adagba. Reggel 7kor ettem egy adagot, 11-kor 1 alma, barack bármi gyümi, 2-3 fele ahogy éreztem, hogy éhes vagyok a másik adag (hűtőben eláll addig), este fele még egy gyümi. Mellette fél óra séta, s nem messze volt vízpart délelőtt és délután fél-fél óra úszás, rosszabb időben kocogás. A zabpehely nagyon elismert, alacsonyak az értékei, nem hizlal.

Nekem ez jött be. Sok sikert!

2011. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!