Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló szedése mellett...

Fogamzásgátló szedése mellett is sikerülhet?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, 160 cm és jelenleg 53-54 kg. 46 kg voltam, 1 éve kezdtem fogamzásgátlót szedni, mellette sajnos meghíztam, mert nem foglalkoztam vele mit eszek...és hát mostmár nem csak engem, hanem a páromat is zavarja, a combomra, fenekemre és hasamra ment a sok felesleg. Nagyon le szeretném adni, többször nekiálltam, utóbbi sikeresnek tűnt (egészségesebb életmód, cukor és zsír csökkentése, helyette édesítőszer és grillezett, párolt dolgok), ekkor centikben is látszott az eredmény, meg kilóban is..., bár csak 1-2 kiló ment le...emellett tornáztam is, Rubint Réka: Van 5 perced? videóira. Ez ment kb 3-4 hétig, de jöttek az ünnepek, és hát...elmaradt a diéta, a kilók visszajöttek. Most megfogadtam, hogy lefogyok. Szerintetek így menni fog? Kicsit elbizonytalanodtam, hogy nem ment le olyan sok kiló az 1 hónap alatt. A gyógyszert nem szeretném abbahagyni! Előre is köszönöm a válaszokat! Boldog új évet mindenkinek :)
2010. jan. 1. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


20 éves lány vagyok. Úgyanez a probléma nálam, csak drasztikusabban. 55 kg voltam, 1,5 éve szedek Belarát, azóta 66 kg lettem. Sírni tudnék, és kemény diéta mellett is nehezen mennek le a kg-ok. Lemegy, ne aggódj, de nekem pl sokkal nehezebben , régen simán lement volna.


Sikerülni fog, de adig is borzalmasan érzem magam így a bőrömben. "viziló" mérettel :(


Az pedig milyen dolog , hogy a párod is sokkalja. Az 55 kg nem sok, de ha 70 kg lennél, neki akkor is szeretnie kéne, ha igazán szeret, nahát ez mutat valamit.


A párom azt mondta, ha 150 kg lennék, akkor is imádna, és így is van, de lefogyok, és te is.

Fel a fejjel és sok sikert!

2010. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is Belarát szedek...váltani akartam már 2x de leoltott az orvos...mondom akkor mindegy...Párom végülis csak visszasírja a kis fenekemet. Most jó nagy... :( De szeret így is, mondta h szereti harapdálni :) A családom piszkál inkább, mindig oltogatnak h így-úgy kövér vagyok...párom inkább csak viccesen :) Szóval szeret ettől, csak hát ki ne szeretne jobban egy formás feneket mint egy elhízottat, meg hurkás hasat :( szóval muszáj lesz belevágnom keményen...

2010. jan. 1. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:

160 centivel, 54 kilósan bőven normális súlyú vagy, míg 45 kilóval majdnemhogy kórosan sovány. Nem értem a családodat, minek oltogatják beléd, hogy kövér lennél. A párodat még kevésbé értem. Most akkor téged szeret, vagy csak a testedet?


Ezenkívül felhívnám a figyelmedet egy tényre: az izomnak nagyobb a fajsúlya, mint a zsírnak. Azaz ha tornázol, és nő az izomtömeged, akkor karcsúbb leszel, jobb alakú, egészségesebb, de a kilóid lehet, hogy nőni fognak, párhuzamosan azzal, ahogy az izomtömeg fejlődik a testeden. Ne a mérlegen méregesd magadat, hanem a régebbi ruháid alapján, hogy beleférsz-e.


Havi 1-2 kiló fogyás teljesen egészséges, ennél gyorsabb fogyás káros lenne az egészségedre, és a gyors fogyás általában nem is tartós.


32/L (aki 19 évesen 52 kilóval kövérnek érezte magát, ma meg - visszanézve az akkori fényképeket - tudja, hogy nem kövér volt, hanem torzult volt a testképe)

2010. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos pedig tényleg van rajtam felesleg...5 évig versenyszerűen sportoltam, szóval izom volt rajtam rendesen...majd mikor abbahagytam, akkor lement az izom és szép vékony voltam. Most meg...pfff :(
2010. jan. 1. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:

160 centisen, tényleg jó az 54 kg.

Én 158 centi vagyok és 60 kg. Kb. 1 év alatt jött rám, én sem figyeltem, hogy mit eszek, de szerintem nálam is a tabletta közrejátszik. Legalábbis rá fogom. :D Szóval, hízásra hajlamos voltam mindig, de ennyi még sosem voltam. :( Nekem a hasamra és a seggemre ment. Pedig nem is eszek sokat. Elvileg.... mától tornázni fogok én is Réka dvd-jét néztem ki. Csak az a baj, hogy nem tudom meg állni, hogy mit eszek, mint írtam, nem eszek sokat pedig. Sőt édességet sem eszek többet mint más. Én kb. 5-6 kg-nak már örülnék, ha lemenne, először a tornával próbálkozok.

2010. jan. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is teljesen normális a testsúlyod a meretedhez képest!!!Amúgy ismerős a szituáció mielőtt várandós lettem 52 kg voltam hiába ettem sokat soha nem híztam(hála az égnek)de szülés után 63 lettem!Ja és 162cm vagyok.Mindenki azt mondja hogy most jobb az alakom mint szülés előtt mert most van rajtam egy kis hús is!De én elkezdtem a Van 5 perced tornát már 3 hónapja csinálom minden másnap és már 3 kg-t fogytam és nem diétázom csak tornázom és ugyan annyit eszem mint eddig!Megértelek hogy szeretnéd visszakapni a régi alakod én is így vagyok vele de semmi diéta meg ilyesmi csak egy kis torna!!!De az kitartóan!D
2010. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!