Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kit szívatott már meg Expect...

Kit szívatott már meg Expect Classic vagy Expect középsugaras teszt?

Figyelt kérdés
Nyilván aki valóban terhes volt nem, mivel egyértelműen mutatja a pozitívat még annak is, aki nem az. Igaz a dobozra rá is van írva, hogy a halvány második csík jelentése, hogy nem terhes, de ilyet csak ennél a tesztnél tapasztaltam. A középsugarasra meg az van ráírva, hogy időn túl megjelenhet halvány második vonal a második ablakban is. Na eddig bármivel teszteltem, ha valami negatív volt, az negatív volt egy nap múlva is. Ráadásul nem is olyan halványan jön elő az a második csík. Szóval az ember lánya nagyon nagyot csalódhat, ha ilyen tesztet vesz, főleg ha valaki évekig várja a csodát (mondjuk én nem, de elbírom képzelni mit élhet az a valaki át, aki belekapaszkodik a leghalványabb vagy az időn túli csíkokba és utána megjön) Szóval ilyen tesztet soha, de soha ne vegyetek!!!

2016. dec. 1. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de biztos vagy benne, hogy tévedett a teszt? Előfordul, hogy elindul valami de hamar megszakad és jön a menzesz, mintha nem is történt volna semmi. Ha időn belül színes csík jött ki, akkor ez is előfordulhat.
2016. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tavaly decemberben lett halvány rózsaszín 2 csíkos az Expect tesztem de akkor nem volt baba
2016. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki a leghalványabb csíkokba és időn túli eredményekbe kapaszkodik, az saját magát csapja be.

Le van írva egyértelműen, hogy x idő után már érvénytelen.

2016. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sima expect csapott be, meg sokszor olvasom h masikat is. A vizeletsugaras is sima teszt, csak muanyag alá rakva
2016. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1-es, nem, mert több más teszt is egyértelmű negatív

3-as, lehet igazad van,de a többi tesztnél a negatív, az negatív, nincs halvány csík, sem időn túli csík, így okkal kapaszkodhatnak bele

2016. dec. 1. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
3# vagyok, az lenne a legjobb ha masfajtaval tesztelnel ujra! :)
2016. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, ilyennel többet soha! Tényleg egy borzalom... Eddig nekem mindegyik egyforma volt, soha nem értettem ezt a mizériát, hogy "melyik teszt jó, melyik a legjobb, ez megbízható?". Na, mindig tanulok valami újat :)
2016. dec. 2. 07:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen engem.

Itt a kerdesem benne a teszt feltoltve. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2016. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem is átvert most másodszor is... Többet biztos nem veszek ilyet....

Arról nem is beszélve, hogy még a kontroll csík is volt 1 perc mire lassan csak kijött...

2020. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!