Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés korai jelei?

Teherbeesés korai jelei?

Figyelt kérdés
Az aktustól számítva mikor jelentkeztek az első tünetek, és mik voltak azok?

2016. dec. 2. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legkorabban akkor jelentkeztek az elso tunetek, mielott meg kellett volna jonnie. Azelott 2 nappal a mellbimboim nagyon megduzzadtak, ami azelott sosem volt. Innen sejtettem :) Mas tunet akkor meg volt. Erre 2 hetre ra jott a hanyingeres idoszak.
2016. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem aktus után 5 nappal olyan volt mintha tűvel szurkálnák a hasam... de lehet peteérés okozta.. aztán nem várt előtt 2 nappal elkapott a hányinger egy bizonyos ételtől.. (letudtam azzal, hogy dili vagyok, biztos beképzelem), utána jött a mensi idején a pici görcsölés, mell feszülés ..most pedig reggeli émelygés és aprócska hányinger... elvileg 5.hétben járok ha utolsó menstruáció első napjától nézem, dokinál még nem voltam... azt mondta elég ha 8-9. héten megyek, mert akkor tud már úgyis biztosat mondani :)
2016. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

13:35

Tuti terhes vagy, kimaradt a menzid?

2016. dec. 2. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Perszeee kimaradt azóta se láttam hírét SZERENCSÉRE.. 3 tesztet csináltam meg mindegyik pozitív lett.
2016. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mona805 válasza:
2 gyönyörű lányom van. Mindkét terhességemnél, az aktus után 5-7 nappal, hirtelen, apró belenyilalások voltak, utána ez elmúlt és jött a "mintha meg akarna jönni" érzés. (ezek még a nem várt előtti tüneteim voltak) Ezt követte álmosság, 6.héttől pedig az iszonyatos napi 3-5x hányás. Most is tervezett babát várunk. Most is jelentkezett az aktus utáni 7. és 8. napon a szurka :) Tegnaptól pedig a "meg akar jönni" érzés. Bizakodunk ^^
2016. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!