Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van annak tunete, ha egyszerre...

Van annak tunete, ha egyszerre tobb petesejt erik meg es tobb tuszo is megreped?

Figyelt kérdés

Olyanok valaszara is kivancsi vagyok, akiknek stimulalt hiperovulaciojuk volt mar.

Az en ciklusom nem stimulalt, de most megis valami mas. Szabalyos a ciklusom, raadasul egyertelmuen erzem az ovulaciot.

De ebben a ciklusban valami mas... Napokkal korabban elkezdodott az ovulacios fajdalom, a folyasom, raadasul mennyisegre is joval tobb, mint szokott lenni.

Maskor a ciklusom 13. napjan kezdodik el, ra ket napra vege is van. Most viszont mar elkezdodott a 10. nap, szoval nagyon koran, 4 nap telt el es meg mindig erzem, hogy nincs vege az ovulaciomnak.

Csak az egyik petefeszkemben erzem, ahogyan minden honapban, de megis sokkal tovabb tart es intenzivebb.


Tapsztaltatok mar hasonlot?


2016. dec. 2. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nincs tünete.
2016. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs tunete...legalabbis nekem volt (2 eves ikres anyuka)
2016. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem stimuláltak, de emlékszem az ovulációra, amelyből a kétpetéjű ikreim fogantak. A szokásosnál sokkal jobban fájt, feszített a hasam (minden ovunál feszült egy kicsit, de ennél az ovunál szokatlanul erősen),és jókora vízvisszatartásom volt, felszedtem magamra vagy 2-3 kiló vizet, ami aztán el is tűnt.
2016. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Nagyon kivancsi lennek, hogy mi volt ez, de talan soha nem derul ki.

Az biztos, hogy ovulacio, mint irtam en mindig erzem, fajni is szokott a tuszorepedesig a petefeszkem, de ennyire intenziven meg soha nem ereztem. Tegnap este volt a csucspont, volt egy olyan fel ora, hogy leulni alig birtam es mar az alhasamba, derekamba is kisugarzott a fajdalom. De utana vege lett, mintha mi sem tortent volna, azota sem faj semmi es folyasom is alig van mar.

Lehet, hogy csak szimpla peteeres volt, de intenzivebb.

Remelem nem ciszta, vagy hasonlo, mert nem volt olyan soha...

2016. dec. 3. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!