Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két Napja késik de a tesztem...

Két Napja késik de a tesztem ma negatív lett predictor early?

Figyelt kérdés

2 -án kellett volna meg jönnie de helyette krémes folyas volt. előtte megjön érzésem volt, tegnap előtt és tegnap és ma nagyon picit rózsaszín maszat volt de ha csak nagyon figyelem hogy na, hátha meg jött?!

Melleim görcsösen fájnak. Nov. 17.és 21.voltunk együtt de ki vette mielőtt....

Máskor óvszert használtunk de nem is tudom akkor a hülyeség ünk. Pedig nem vagyunk fiatalok 37 évesek vagyunk már.

Ami nekem még furcsa hogy menstruáció előtt én barnázni szoktam és most nem.

Páromnak nem is szóltam a tesztemről, de természetesen ha pozitív lett volna! Igen. Most meg itt nyafogok és félek. Állhat negatív teszt ellenére fent terhesség? Vagy nőgyógyász hoz menjek?


2016. dec. 4. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Varj meg par napot es ha addig sem jon meg, akkor tesztelj ujra. A 17-i egyuttletbol ha osszejott volna a baba, akkor ez a teszt mar mutatta volna szerintem, de a 21-ibol meg nem feltetlenul.

Maskor mindig pontos a mensid, sohasem kesik?

2016. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddigi pontosan jött meg minden hónapban 28-án. Viszont késett október 28 helyett, november 2-an jött meg. És a 21 együttlétből miért nem mutatja még a teszt?
2016. dec. 4. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Azert, mert ha esetleg terhes vagy, akkor a szex kornyeken kellett lennie ovulacionak, de ki tudja, hogy mikor.

Lehet, hogy masnap, de lehet, hogy napokkal kesobb. A spermak meg gond nelkul elvannak ben mt 3 napig, de allitolag akar 5 napig is.

Szoval attol, hogy 21-n volt a szex, a teherbeeses maga megtortenhetett akar 24-25-n is, ahhoz viszont korai meg a teszt.


De ez mind csak feltetelezes.


Ha a mult honapban is 2-an jott meg es akkor is kesve, akkor meg most nem kesik sokat.

En meg varnek 3-4 napot, csinalnek egy masik tesztet, ha addig nem jon meg. Ha tovabbra is negativ es mensi sincs, akkor menj el orvoshoz, jarj utana annak, hogy miert lett szabalytalan a ciklusod.

2016. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!