Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early nevu teszt...

Predictor early nevu teszt negativ eredmenye mennyire biztos, ha a 'nem vart', de megis 'megjott' menzesz 5. napjan teszteltem?

Figyelt kérdés

A parommal ebben a honapban az ovulacio kornyeken egy alkalommal megszakitasos modszerrel vedekeztunk. Most alltam le a fogamzasgatloval 2 honapja, ez lett volna a masodik rendes menstruaciom a milligest abbahagyasa ota, viszont annak ellenere, hogy idoben 'megjott' alig van valami, ha nem cserelnem folyamatosan a tampont akkor egy mini se telne meg a verzessel, ami halvanyrozsaszin szinu (sot annyira keves, hogy talan ki se jonne a huvelybol, ha tisztasagi betet hasznalnek), es mar 5. napja tart (menstruacios gorcs van). Ez meg lehet beagyazodasi verzes, ha 5 napja van? Vagy csak bekepzelem?

Az ovulaciot koveto 12. napon es a 'nem vart,de megjott' menzeszt koveto 5. napon teszteltem delutan. N/26


2016. jún. 28. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkabb menj dokihoz. Ez beagyazodasos verzesnek sok. Az max 2-3csepp!

A masik az h nem normalis a tul gyenge menzesz, akadalyt okozhat a gyermekfogantatásában.

2016. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor semmi esely most? Akkor sem ha reggel tesztelek? :(
2016. jún. 28. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Tesztelj. De sztem. Inkabb orvoshoz menj.ha gond van. Megmondja. Ad gyogyszert stb.

Nekunk E vitamin segitett , amit mind a ketten szedtunk.es folsavat szedtem èn pluszba

2016. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!