Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alacsony progeszteron szintre...

Alacsony progeszteron szintre tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

Voltam vérvételen,a 3.napi progeszteronom jó, 3.56 nmol/l

viszont a 21. napim alacsony 27nmol/l. 3hát múlva van időpontom a dokihoz,gondolom ír majd fel progi potlót,addig is valamit tehetek hogy növekedjen a progim?



2016. dec. 6. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd a doki megmondja, három nap nem a világ.

Lehet, hogy ovud sem volt, azért ilyen alacsony a 21 napi progi.

Ne szedj előre semmit, ez komolyabb annál!

2016. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 21 napi, 25,69 nmol/l volt és 3 orvos is azt mondta rá hogy rendben van. Szóval nem biztos hogy alacsony az...
2016. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem 3 nap,hanem 3 hét. és örülnék ha esetleg ebben a hónapban összejönne a baba... nyilván gyógyszert is fogok rá szedni ha szükséges,csak gondoltam hátha tud valaki valami természetes módszert addig is. vagy vény nélkül kapható tablettát,teát bármit.


Utolsó,köszi a választ. nekem is azt mondta 2 doki is hogy jó érték. volt ovulációm. csak a teherbeeséshez kevés,a saját dokim ezt mondta 50 körül ideális

2016. dec. 6. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az érték mellett lett egy fiam. Szóval nem lehetetlen!
2016. dec. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igenmhála isten annyira nem alacsony,ezért is gondoltam hogy valami természetes módszerrel lehet tudnám kicsit feljebb turbózni :)

Gratulálok a fiadhoz! :)

2016. dec. 7. 10:33
 6/6 anonim válasza:

Én a barátcserje kivonatot szedem,teljesen természetes stimulálja a hormont.

Lehet online rendelni "super Femme Harmony"800mg.os


Vitex agnus castus-barátcserje

Segíti a teherbe esést

2016. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!