Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérvételi eredmények 15. dpo...

Vérvételi eredmények 15. dpo (nem várt napja) reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, csütörtök óta halvány pozikat tesztelek, ami szombaton picit erősödött ma hétfőn meg már szép pozi volt, tehát erősödik :) Ma voltam progit és HCG-t nézetni.

124 I/L a hcg

progi 41,7 nmol/L


Progi nekem kissé alacsonynak tűnik, holnap megyek endokrinológushoz, remélem ír fel progipótlást.

Sokat olvasgattam nem tudom minek, mert csak összezavart, volt aki hasonló értékkel eljutott a szülésig, volt akinek hamar elment a babája. (De azt nem láttam hanyadik dpo-n voltak)


Tudnátok nekem hasonló értékekkel szolgálni? Illetve tapasztalatokkal, hogy mi hogyan alakult? Reménykedhetünk, hogy velünk marad? Tavaly volt már egy vetélésem, akkor a TSH értékem magas volt 4,8, de most 1,3 ez szépen javult.


Előre is köszönöm.



2016. nov. 21. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia. Eloszor is drukkolok es kitartast.

Sztem jo ertek, vagyis nem rossz. Làttam már rosszabbat, dokid mit mondott rá?

2016. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Dokihoz még nem mentem 6-7 hét közt szeretnék. Illetve azért nem rohanok, mert holnap megyek endokrinológushoz (3hónapja kértem időpontot) és mutatom neki az eredményeimet, és remélem felír progipótlást... HCG miatt nem aggódom, de a progitól félek. Volt már egy elhalt terhességem, 6. hétig jutottam... :S Remélem elmaradt mensi utáni 1. vagy 2. napon még nem késő elkezdeni a progi pótlást. Kicsit aggódom, de holnap reggel már okosabb leszek. Elvileg 15 felett kell lennie a proginak, de sztem így is elég alacsonyka :S
2016. nov. 21. 19:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mar elhalt terhessegem. Progipotlast kaptam. De nekem a doki a lelkemre kototte ha kesik es pozit teszteltem menjek a receptèrt. Furcsa h Neked nem mondta. Altalaban aki mar vetelt kell menjek gyogyszerert ha pozitìvat tesztelt.:(
2016. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1# voltam
2016. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem volt konkrétan dokim, meg 9. heti uh-n láttuk, hogy 6hetes 4 napos volt a pici mikor megállt a fejlődésben.. :S magától nem is indult meg a vetélés.... Utána derült ki, hogy a TSH szintem magas. Pajzsmirigy alulműködésem van. Progim Clostyval 67 volt 21. nap Így nem mondtak olyat, hogy kéne progi pótlás. Hőgörbét vezetek, azon az előző két ciklusom végre normalizálódott és szépen működött minden, csak a mostani görbém lett fura és nem is ment fel annyira amennyire szokott, mintha most, hogy sikerült babásodni a progim úgy döntött szabira megy. Ellenben szép egyenletes és azért fent van, csak alaphőhöz képest nem annyira mint szokott ... Ez is progigondra utal.


Remélem nem késő a progipótlást holnap elkezdeni... végülis mára nem vártam, holnap kéne tesztelni...


Meg bízom benne, hogy annyira mégse rossz ez az eredmény...


De csak pozitívan :)

2016. nov. 21. 20:04
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
15 dpo ra jo a hcg értéked de a progi kissé tényleg alacsony,mindenkèpp progipotlás ès Gratulálok😊
2016. nov. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki, minden eredmény nagyon szép, kaptam utrogestant, meg még egy progi kapszulát is , kövi pénteken ellenőrizzük a progit, de szerinte szépen emelkedett a 22. napi vérvételhez képest :) Remélem tényleg segít a progi és marad velünk a picike :)
2016. nov. 22. 12:14
 8/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Íme a tesztek és a hőgörbe, hogy teljes legyen a kép :)


Tüneteim változóak, émelygés talán egész nap, tegnap nagyon fájt a hasam, mellem hol érzékeny, hol meg semmi baja bár az a hasamra is érvényes, néha már megijedek, hova lettek a tünetek :S


Dokihoz december 7-én megyek. Már várom :)


[link]

[link]


Szép napot!

2016. nov. 23. 08:45
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia, de jó! Vérvételen voltál azóta? Kaptál progipótlást? Én is pozit teszteltem múlthéten, de aztán vérzés lépett fel, viszont a tesztjeim erősödtek. Szombati (16dpo) vérvétel eredménye 120 hcg és 117 progi. Vérzésem 1 nap után elmúlt, enyhe barnázás maradt. Én kitartóan reménykedem. Dokihoz dec5-re kaptam időpontot.
2016. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok, bocsi most látom h kaptál utrot. Tavaly én is azt kaptam terhesen barnázásra.
2016. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!