Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki úgy, hogy mégis a...

Volt valaki úgy, hogy mégis a gyulladt méhszájseb okozta a "meddőséget"?

Figyelt kérdés

8 hónapig próbálkoztunk a babán. Aztán kiderült hogy nagyon csúnya gyulladt méhszájsebem volt, szinte minden nap vérzett hónapokig.Aztán fagyasztással egyszerre megoldódott minden!Semmi pecsét, semmi vérzés, nem fáj az együttlét. Ez az első hónap egészségesen, hogy próbálkozunk. 5 nap múlva nem várom...

Volt valaki így, hogy mégis fagyasztás után, és a kivárt gyógyulási idő után elsőre (vagy viszonylag hamar) sikerült a baba? Mert igazából azt mondják semmit nem befojásol.


2016. dec. 7. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én így voltam. Bár nekem kimetszették a gyulladt részt.március végén műtöttek vele, kivártuk amit ki kell, június 1-én jött meg utoljára. 27 hetes vagyok.
2016. dec. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

GRATULÁLOK!!! Most adtál egy kis reményt! : )

Sok boldogságot!

2016. dec. 8. 07:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi :) szorítok, hogy kiderüljön, hogy "csak" ennyi a probléma
2016. dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!