Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három napja késik, van egy...

Három napja késik, van egy extraszuper halvány pozi tesztem. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Három napja meg kellett volna jönnie. Nem bírtam várni egy hetet a tesztig így ma reggel csináltam egyet ami nagggggggyon halvány pozi lett. Ez lehetséges?

2016. dec. 9. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne lehetséges? Lehetett simán később is a peteérés, akkor meg még az sem biztos, hogy késik.
2016. dec. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is 3 után teszteltem, és nekem is csak egy nagyonnagyon halvány második csíkom lett. Rá 4 napra teszteltem még egyet, az fele olyan erős kb. mint a kontroĺ csík. Ez tegnap volt. De még én sem hiszem el hogy baba van, mert azt hittem hogy erre az időre már egy szép erős kétcsíkos pozim lesz.

(Fél éve volt egy vetélésem 7 hetesen, úgyhogy még várok egy hetet aztán doki)

2016. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!