Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha még jóval elélvezés előtt...

Ha még jóval elélvezés előtt kiszakadt a gumi és kb 5mp-ig volt bennem úgy mert éreztem, hogy "valami nem jó" lehet belőle terhesség?

Figyelt kérdés
Plusz a 28. napon történt.

2016. dec. 10. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
simán
2016. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Esélytelen, 28. napon pláne.
2016. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Igen lehet. Bármikor Teherbe lehet esni.
2016. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi a valoszinüsége, de érdemes lenne elgondolkoznotok, hogy a partnered mitöl ilyen kotonszaggato?
2016. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, mire gondolsz pontosan?
2016. dec. 10. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Lehetsz, de kicsi az esélye.

Miért?

1. Az ovulacio igen ritka a menstruacio előtti napokban. Természetesen létezik ilyen eset, de nem gyakori. Csak ha ez állna fent, akkor lennél terhes.


2. Az óvszerben spermicid anyag van, azaz ha kilyukad, akkor is elölt jónéhány spermat.


3. Az előváladék tartalmazhat spermat. Alap esetben azonban nem. Tehát ez azt jelenti, hogy ha egy sperma életképessége 2-3 nap, legextrémebb esetben 7, s a partnerednek 3, esetleg 7 napja nem volt ejakulacioja, akkor az előváladék nem tartalmaz életképes spermat. De ha volt a napokban magömlés, akkor is keveset. Ettől persze teherbe lehet esni.


4. A hüvelyflora bizonyos szinten öli a spermakat, pontosabban általában a sérültek esnek áldozatul.


Nos, ezeket kell mérlegelni. Van esélye a teherbeesésnek, de kevés.

2016. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy dolog biztos, minden nönél a menzesz első napja előtt 14 nappal van az ovuláció, akkor lehet teherbeesni, és utána max. 3 napig. Szerinted esélyes, hogy 28. ciklusnapod után 14 nappal jöjjön meg? Nem hinném, akkor 42 napos ciklusod lenne, ami ritka. A gumi meg ki tud szakadni, főleg ha nem jól tettétek fel.
2016. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az itt válaszolók nem szoktak szexelni. Ha én minden alkalommal ilyen parát levágtam volna, amikor kiszakadt, lecsúszott a gumi élvezés nélkül, minden hónapban zabálhattam volna az esemény utánit. El se élvezett, így eleve baromi kicsi esélye van, hogy teherbeestél, pláne a nem termékeny időszakodban. Egyébként a gumin lehetnek akár mikrosérülések is nagyon ritka esetben, úgy is teherbe lehet esni, de ez olyan ritka, hogy felesleges rajta parázni, a gyógyszer mellett is becsúszhat a gyerek. Na, én ezzel a hozzáállással szexeltem vagy 20 évig gumival, teherbeesés nélkül, most, hogy gyereket akartunk 3 hónap alatt összejött. Úgyhogy én biztonságosnak tartom, nekem is volt, hogy kiszakadt, de észrevettük időben és nem lett semmi baj.
2016. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!