Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi van? Már sík ideg vagyok!

Most mi van? Már sík ideg vagyok!

Figyelt kérdés

Sziasztok. A lényeg hogy múlt hónapban picit késve megjött. Kb olyan 22-én múlt el. Namost nekem 26-28 napra szokott megjönni a menzeszem, de 3 napja elkezdtem kissé vérezni és tegnap megint megjött. Eléggé görcsölök, de gyógyszer segít ha beveszek.


Mivel tizenakárhány napra megjött megint, volt itthon egy teszt amit reggel csináltam meg és a fürdőben hagytam, nem vártam meg a 10 percet, mert lassan 1 hónapja hogy nem voltam együtt a párommal, mivel vizsgaidőszakom volt és gondoltam majd ránézek, mert hirtelen nem láttam 2. csíkot rajta, s gondoltam egyből látszani kellene neki ha van valami, majd később megnézem stb stb.


Erre most megyek, hát párom már kidobta, mert hogy én ott hagytam. Megnézte, negatív. Én mondom azért megkeresem és találtam egy tesztet a kukában amin van egy jól kivehető rózsaszín csík, de nem tudom hogy egy múlt havi teszt e egy elszínezősött száradási csíkkal, vagy a mai.


Másik tesztet már idegemben nem találtam a kukában.


Kérdeztem páromat hogy ez a teszt volt e az, de azt mondja nem tudja meg az is negatív amit mutogatok neki, mert halvány a csík. :/



2016. dec. 11. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 1 hónapja nem voltatok együtt akkor minimum 6 hetesnek kellene lenned, akkor viszont nem halvány lenne a teszt. Szerintem negatív.
2016. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, azért is hagytam ott a tesztet reggel. Az nem lehet hogy pici vér valahogy a tesztre került és az színezte el?
2016. dec. 11. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Csinálj egy újat, és ne hagyd ott.

De ha megjött, akkor nem hiszem, hogy terhes lennél.

2016. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen a tesztem, ezt elszínezhette a vér?

2016. dec. 11. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi ez szaradasi csik. De ha teged megnyugtat vegyél egyet és csináld meg. Bar bármikor megcsinálhatod
2016. dec. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!